Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem kezd úgy...

Csak szerintem kezd úgy kinézni Miley Cyrus, mint Falusi Mariann?

Figyelt kérdés

Miley Cyrus: [link]


Falusi Mariann: [link]



Kezd úgy hízni a kiscsaj mint egy kis vietnámi csüngőhasú törpemalac, és amit a hajával művel az kész tragédia


Falusi Mariann-t már elfogadtuk olyannak amilyen időskorára lett, már nem hinném hogy sok pasi álmodozna róla, de Miley Cyrus előtt még állt volna jópár szép év, ha nem vált volna ennyire elmebajossá, hanem elfogadná hogy öregszik, hamarosan leáldozóban vannak az esélyei arra hogy találjon egy tisztességes pasit, és nem csinálna cirkuszi majmot magából



#haj #kövér #Cyrus #Miley Cyrus #feminista #hibbantság #őrült macskás vénasszony
2019. aug. 23. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
igen, csak szerinted.
2019. aug. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csüngőhasú törpemalac?? Ennyire nem kell féltékenykedni. Egyébként jópár évet le vagy maradva, már rég nem ilyen haja van.


[link]


[link]

2019. aug. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem.

Mondjuk tarkopaszon megnézném szívesen, azt a hasonlóságot kipróbálhatná... :)

2019. aug. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂
2021. júl. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon
2023. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!