Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Farkas Timiről?

Angel369 kérdése:

Mi a véleményetek Farkas Timiről?

Figyelt kérdés
Régebben ugye mind a természetességet hirdette,most meg már műköröm,műszempilla,műmell(ami szerintem rosszabb lett mint volt,nekem nem természetes) és most még a száját is feltölteti.A Zsoltinak volt vele egy videója amikor főztek.Hát 19 éves létére nem sokat ért hozzá.Ahhoz képest hogy külön él,mindennap a követői pénzéből kajál vagy mi? +Az instáján is elég kihívóan öltözködik és a viselkedése is, ott illegette magát fürdőruhában,amikor elment a "legdrágább szállóba" és neki nem volt jó a medence mert túl sokan voltak...pedig az elején nekem tök kedvesnek tűnt,és amikor kiborult tökre megsajnáltam,aztán meg utána ezt csinálja.. ti mit gondoltok róla? Ja és légyszi ne szuper fanok írjanak akik azt mondják hogy törődjek a magam dolgával.

2019. aug. 29. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én veled értek egyet.

Az a baj,hogy a követői 90%-a 10-14 éves. Ők elhisznek neki mindent.(nemtudom,hogy Te mennyi idős vagy) de én idősebb vagyok Timinél és engem nem “ver át” . Amúgy meg jó arc néha szóval nem utalom, biztos valamilyen szinten jóba lennénk ha közelről ismernénk egymást. De nekem ez az istás hülyeség nagyon nem jön be. Meg amúgy instán tök nem olyan képei vannak ahogy valójában kinéz.

2019. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Az egy beképzelt idióta. Állandóan sajnáltatja magát. Sír a videóban hogy abbahagyja a videózást aztán vissza jön. Tiszta idióta. Mondjuk a pasija sem valami épeszű. Egy tanulom magamhoz össze sem lehet hasonlítani. Attis tartalmas videókat csinál. Vagy egy Justvidman parodistához közel sem hasonlít.
2019. szept. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De ha női YouTubert mondanék akkor followanna és Viszkok Fruzsi,Maris. Ők az igazi női youtuberek.
2019. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Maris-t én is nagyon bírom 😄
2019. szept. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát igen,akiket felsoroltál,ők is gyártanak szórakoztató,lányos videókat is.De ezt nem úgy értem,hogy fél óráig röhögnek a semmin,vagy

saját magukon..

2019. szept. 2. 14:31
 6/6 anonim válasza:
80%
Egy dagadt disznó elefánt bokákkal. A feltöltött szájával csak még dagadtabbnak hat a feje... meg azok a virsli ujjai... borzalmas ugy ahogy van.
2020. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!