Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Terry Blackről milyen emlékek...

Terry Blackről milyen emlékek maradnak benned?

Figyelt kérdés
Elhunyt a művészúr. Nyugodjon békében. Anno a Bp TV-n csinált sok minőségi műsort Anettkával és valamilyen lantművésszel. Nagyon sokat szórakoztam rajta meg Petin anettka egyik tanítványán. Nekem ez marad meg bennem, és benned?
2019. szept. 17. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Az, hogy szörnyeteg, bunkó, bűnöző az anettkájával együtt. Nem hozom nyilvánosságra, hogy miért, de személyesen tapasztaltam meg mindezt. De aki olvasott bulvárt 2012 előtt, biztos hallott róla.
2019. szept. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Azt hogy a Fidesz busásan megfizethette, hogy Vona Gáborról próbáljon hazugságokat terjeszteni.
2019. szept. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ma 08:26

Auz ugye vágod, hogy Terry nagy MSZP-s volt? Fidesz tuti nem fizette le, mert utálta őket.

Nekem az utca szomszédom volt sok-sok éven át. Vagyis 4 házzal arébb laktam mint mi.

Volt, hogy együtt sétáltunk, és mesélt a múltjáról amikor még Dubaiban vagy Németországban élt. Magánemberként normális volt, csak bizonyos dolgokban gondolkodott másképp. Mesélte, hogy a média is sokszor olyan dolgokat talált ki amiről neki sem volt fogalma. A feljelentések amikrol a média csámcsogott a fele nem volt igaz. Persze feljelentett pár embert, mert elege lett a rágalmazásokból.

Én személy szerint azt mondom, hogy mindegy milyen ember volt a gyerekeit csodásan nevelte. Képes volt lemondani egy több mint 30 éves életstílusáról a gyerekei kedvéért.

Volt, hogy segíetett másokon is, de persze ezt nem hangoztatják.

lehet valakinek rossz emléke van róla, de én mint régi szomszéd csak jó emberként tudok emlékezni rá.

Csak megjegyzem. AMikor már tudta, hogy rákos, még akkor is a gyerekei jövője lebegett a szeme előtt. Nemcsak az orvosi kezelések miatt költözött ki Németországba, hanem mert tudta, hogy jobb lesz nekik.

2019. szept. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"B*szták már meg magát? Akkor b*ssza meg magát!"


Nekem ez a magasröptű nyilatkozata maradt meg.

2019. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!