Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Honnan tudjam, hogy mit akar...

Honnan tudjam, hogy mit akar Tőlem Csipa? (Hooligans)

Figyelt kérdés

Csak mert megismerkedtem vele...

És szeretném tudni, hogy van-e értelme bárminek is vele kapcsolatban, szóval milyen Ő civilbe a magánéltben meg sex terén :)


2008. nov. 16. 11:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
hát... szerintem ha sokat beszélgetsz vele, talán ráismersz a stílusára, meg talán ha nézel különböző régebbi riportokat vele akkor kiderülhet
2008. nov. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ja és nem kamukérdés, nem valami tizenéves rajongóp***a vagyok :D

Csak, mint az előbb is írtam megismerkedtem vele és hát nem áll rosszul a dolog :)

És sajnos nincs a baráti köréből ismertségem és nem tudom, hogy a Tv-re, rádióra, újságra lehet-e adni és abból lehet-e véleményt leszűrni.

2008. nov. 16. 11:46
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Màr egy ilyen kérdést it fel tenni,nem okos dolog.

Mert ha ö olvassa?

Kellemetlen.

Akkor inkàbb ugy irtad volna,hogy érdemes -e a médiàban dolgozo személlyel megismerkedni.

Nem pedig :

a Csipa...

Sex terén milyen?????????????????

Gondolod mi mindannyian lefeküdtünk màr vele?

Nem.

Viszont valoszinü olyan,mint a többi àtlagember.

Ujsàgcikkek?

Nem minig minden igaz,de àltalàban a pletykàknak vannak alapjai.

A legegyszerübb,ha ismerösét kérdezed ilyesmiröl,esetleg te magad megismered.

2008. nov. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg te egy feltűnési viszketegségben szenvedő rajongóp**** vagy :D ilyet kiírni .. lol :D ez nagyon szánalmas :D:D:D:D:D:D:D:D:D
2008. nov. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy olvassa nem nagyon jártas ilyen téren :D

Ja és nem azért kérdeztem, hogy személy szerint te vagy a válaszadók lefeküdtek-e vele, hanem aki igen vagy neki van ilyen ismerőse ő írja le..

És nem azért vagyok rá kiváncsi, mert sztár és biztos más, hanem úgy alapjábanvéve.

2008. nov. 16. 12:30
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
És mi honnan tudjuk, mit akar tőled? Ezt talán vele kéne megbeszélned.
2008. nov. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
5%
Igen,ezt vele kéne megbeszélned!Vagy még talán nem vagytok olyan viszonyban,hogy beszéljetek róla?Igen-igen nem kellett volna ki a nevet meg írni,hiszen bárki láthatja.Vannak ilyen körökben jártas ismerőseim(tudod milyenek a csajok:)), írj privibe ha tényleg nem kamu. DE CSAK AKKOR!
2008. nov. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Van valaki, akivel még nem közölted, hogy megismerkedtetek? Javaslom a Fókusz c. műsort, vagy a Mónika showt, ott nagyobb fórumon teríthetnéd a hírt.

Attól, hogy zenész, még ugyanolyan ember, mint bárki más!! Ez a kérdés ÍZLÉSTELEN!!!

2008. nov. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Jaajjjjmáá ne higgyetek neki csak ugrat :DDDDDDDDDDDD
2008. nov. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Végül is nem elképzelhetetlen, hogy megismerkedett vele, pl. én is ismerek néhány zenészt, de eszembe nem jutna ezt közhírré tenni. Gusztustalan! Minek kellett a nevét kiírni? Akkor már írd ki a sajátodat is!! Szánalmas nő vagy!
2008. nov. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!