Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Armyk és kpoperek, milyen...

Armyk és kpoperek, milyen lett ez a videó?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=BU1uETpr1Zo


Igaz, pár hónapja készítettem de kíváncsi vagyok a véleményetekre :)

Azt is írjátok meg hogy miben rossz, mert szeretnék fejlődni is ><


Köszi előre is a válaszokat!



2019. szept. 22. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Pedig Dél-Koreában van kötelező katonaság két év, érthetetlen ez a kinézet.


Maga a videó egyébkét jól van megszerkesztve és bizonyára bejön annak a célközönségnek, melynek szánod.


Amin szerintem változtatnod kéne, hogy a feliratnak a fekete háttere túlságosan figyelemelvonó a videó lényegi tartalmától. Úgy is belerakhatsz olvasható feliratot, hogy nincs az a zavaró, és a videó "színvilágát" befolyásoló nagy koromfekete sáv.


Másrészt, ha személynevet használsz, szerintem írd le helyesen. Én ugyan nem ismerem ezeket, de hamar utána tudtam nézni, az illető nevének latin átírásának:

Kim Tae-hyung.


Aztán, amennyiben a csatornádba beágyazol egy linket (jelen esetben egy Instagram oldalt), annak illene működnie is, mert nyilván oka volt annak, hogy kitetted.

2019. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat hogy nem a kérdésre válaszolok, de az előző válaszolónak szögezném ezeket a sorokat: Mi az hogy "ez a kinézet?" Teljesen más kultúráŕol van szó, ott ez a szépségideál, ebbe semmi kivetnivaló nincs. Valamint a srác nevét a kérdező teljesen jól írta le,így is megfelelő mint ahogy a kötőjeles megoldás is.
2019. szept. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

#1, igen, európai szemmel valóban érthetetlem kicsit ez a kinézet, de ahogyan az előttem szóló is említette, más kultúra, teljesen más a szépségideál, ott a fiatal lányoknak a cuki kinézetű fiúk jönnek be, ezért ilyen a koncepció. Ott nem számít b*zisnak, ha egy pasi használ bb krémet például. Nincs ebben semmi rossz, és ahogy te is említed, ott sorkatonaság van, tehát ők is tudnak férfiasak is lenni.

A névvel kapcsolatnan pedig,többféleképpen szokták átírni a neveket, ezek a leggyakoribb átírási formák, amikkel találkozni szoktam:

Kim Tae-hyung

Kim Tae Hyung

Kim Taehyung

Hogyha pedig egy adott idolnak csak a keresztnevét látom leírva, az mindig a harmadik formában szokott lenni, tehát "Taehyung". Az egyetlen, amiben a kérdező hibázott, az az, hogy nagy kezdőbetűvel kellett volna írni a nevet.


A kérdésre válaszolva, hogy őszinte legyek, nem néztem végig a videót, számomra valahogy nem viccesek az ilyenek, nem látom értelmét, de bizonyára a tizenéves Armyk, akik ennek a videónak célközönsége, szórakoztatónak találják.

2019. szept. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 CherryTheFrost válasza:
35%
bejöhet a tinédzser lányoknak,akik szétfanolják V-t ,de szerintem csak cringe
2019. okt. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tour Eiffel válasza:
Az ARMYk talán nem kpopperek?
2019. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!