Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ben Platt akkor most mi is?

Ben Platt akkor most mi is?

Figyelt kérdés
Olyan sok oldalon olvastam hogy meleg, de instára pedig mindig kiírja hogy "with my wife" (mondjuk ez szerintem csak viccelődés), az "ease my mind" klippjében egy palival csókolózott, most meg azt olvasom hogy hetero. Mosta akkor mi van? Biszexualitásról sehol sem esett szó, szóval szerintem az ki van zárva. De akkor most ő meleg? Hetero? Vagy esetleg tényleg biszex? Válaszokat előre is köszi:D

2019. szept. 23. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, ez érdekes. a legtöbb oldalon csak találgatnak, a Wikipédián pedig azt írják, hogy vállaltan meleg
2019. szept. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is ezt olvastam, de gondolom hetero már nem lehet ha egy férfival smárolt:D
2019. szept. 24. 17:56
 3/5 anonim válasza:
Nem tudom ki ez, de lehet hetero, attól még mert fiúval smárolt. A Fiúk a klubból főszereplője is teljesen hetero, a sorozatban mégis férfiakkal kellett smárolnia.
2021. febr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem nem, azóta kiderült, hogy meleg:D
2021. febr. 6. 14:35
 5/5 anonim válasza:
Ez esetben nem szóltam :D
2021. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!