Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Matt LeBlanc vagy...

Szerintetek Matt LeBlanc vagy Leonardo Dicaprio volt a jóképűbb fiatalon?

Figyelt kérdés
2019. szept. 23. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ez nehéz kérdés, mindketten nagyon jóképűek voltak. Leop inkább olyan, akire azt mondom, hogy kimondottan szép, szinte lányos szépségű (egyesek szerint nyálas vagy ficsúr, szerintem nem), mint egy szőke herceg. Matt viszont férfiasabb, eszméletlen jóképű. A lepedőt inkább a fiatal Mattel gyűrném össze, a fiatal Leo meg lehetne a leendő kis unokám, akire irigykedhet a többi nagyi a nyugdíjasklubban.
2019. szept. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is azon a véleményen vagyok, mint az előző. Leo egy szépség (igen, férfiak között is vannak, akik nem jóképűek hanem klasszikus értelemben szépek). Matt pedig egy jóvágású krapek volt, meg most is az persze :)

Hogy melyik a jobb, azt nem tudom eldönteni, nekem talán Leo a nyerő, mert engem vonzanak a nőies szépségű férfiak. De akinek ez a dolog nem jön be, az biztos inkább Mattet preferálná, ő pasisabb.

2019. szept. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
30%

Nem röhögni,40 felett is van élet...

Nekem a fiatal Clint Eastwood (borostásan), Viggo Mortensen (szintén szőrösen)...és általában a kicsit szőrösebb arcú pasik tetszenek...tehát pont nem hoz lázba sem Leonardo,sem Matt,egyik túl lányos,másik túl olaszos..


Bár,az öregkori(illetve öregebb kori/mostani) énjükjobban tetszik még nekik is.


Csupasz képű pasi nekem a fiatal Alain Delon a top (de Ő már nagyon agg szegényem..),és a csúcs az a fiatal Vin Diesel (mondjuk abban a korában,amikor a Riddicket tolták),benne az egyetlen ami annyira nem jön be,azok a nagy izmai,de a feje az király...kergetném az asztal körül..:D

2019. szept. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Matt
2019. szept. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
most azonnal feleségül mennék a fiatal Leohoz
2019. szept. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Leoo 😍
2020. máj. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Leooooo
2020. júl. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!