Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik hírességről (színész,...

Melyik hírességről (színész, zenész, politikus, tévés személyiség stb. ) változott meg a véleményed pozitív vagy negatív irányban az elmúlt 10 év során?

Figyelt kérdés
2019. okt. 10. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Charlize Theron. Erősen negatív irányba.
2019. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Emilia Clarke - enyhén negatív irányba - Pár éve nagyon bírtam, cuki, aranyos és szép nőnek tartottam, de az utóbbi időben egyrészt elég alpári lett, másrészt elkezdett rettenetesen idétlenül kinézni, már egyáltalán nem csinos mint pár éve volt.

Eddie Redmayne - pozitív irányba - Műmájer ripacs színésznek tartottam akitől borsódzott a hátam, de a Legendás állatok filmek után rendesen megkedveltem, megmutatta hogy tényleg sokoldalú és jó színész.

Kovács Ákos - negatív irányba - Mindig is imádtam a munkásságát, aztán amióta kiállt a Fidesz mellett, elásta magát nálam.

Demjén Ferenc - negatív - ugyanaz mint Ákos.

Pataky Attila - negatív - ugyanaz mint Ákos és Demjén + ő még egy lapáttal rátett az ufós sztorijaival, teljesen meghülyült, pedig régen bírtam.

Neymar - negatív - Mikor bemutatkozott fiatalon, az egész családdal néztük micsoda tehetséges gyerek, de nagy focista lesz ebből, aztán meg elszaladt vele a ló és egy nagyképű, felszínes, magamutogató, színészkedő bohóc lett belőle aki focistaként szinte semmit nem mutatott fel azóta sem, de a pénzével meg a sznob haverjaival és nőivel nagyon sokra van.

Lady Gaga - pozitív - Egy időben nem kedveltem túlzottan a borzalmas öltözködése/sminkje miatt, de amióta visszavett azóta egész csinos, ráadásul nagyon szép a hangja, ami főleg az utóbbi években jött elő, ez is pozitív volt számomra.

Steven Seagal - enyhén negatív - Sose tartottam jó színésznek, de a régi filmjeit bírtam, mostanság viszont futószalagon gyártja a sitt filmeket, mellé a nagy Putyin-haverkodása se szimpatikus.

Borkai Zsolt - negatív - aki olvas sajtót annak nem kell részleteznem, pedig mint olimpiai bajnok felnéztem rá, még ha a fideszes szál nála is a negatív irányba tolta a mérleget, de ez a mostani kiverte a biztosítékot, végleg elásta magát nálam mint ember.

Samuel L. Jackson - nála igazából nem változott semmi, mindig is bírtam emberként, illetve tehetséges, sokoldalú és karizmatikus színésznek tartottam, egyszóval őt szeretem, nála csak felvontam a szemöldökömet hogy 70 évesen, házas, családos emberként miért hajt rá egy 40 évvel fiatalabb színésznőre és etyepetyél vele nyilvánosan.

2019. okt. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Robert Pattison a Cosmopolis filmmel ki tudott mászni az alkonyat pöcegödrèből
2019. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Youtubert is mondhatok? Szinte mindegyik, főleg Dancsó.


Ha nem mondhatok youtubert, akkor is Dancsó. Ő ugyanis már TV-s személyiség, valamelyik éneklős műsorban volt zsűri.

2020. júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Vona Gáborról, negatívan.
nov. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ellen Page. Pár éve még az egyik legígéretesebb színésznőnek tartottam, erre 2020-ban nevet (és nemet) váltott. Ma már Elliot Page-nek hívják és férfiként él.
nov. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vona Gábor. Lassan 15 éve ismertem meg, akkor tájékozatlannak de fölényesnek és akaratosnak tűnt.

Aztán mostanában figyeltem fel újra rá. Hát, az az ember kicserélődött. Hatalmas lelki fejlődésen van túl.

Akit ez érdekel nézze meg a Partizános interjút vele.

dec. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!