Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Linda Hamilton vajon leszbikus?

Linda Hamilton vajon leszbikus?

Figyelt kérdés

Találtam egy képet Linda Hamilton-ról és nem tudom hogy akkor most ő a másik csapatban játszik vagy sem.

Nincs bajom azokkal akik a saját nemükhöz vonzódnak, csak tudni szeretném.


Itt a kép ami az Imdb-n van fent hivatalosan:


[link]



2019. okt. 23. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Húúúúú láttál egy képet ami a sajtótájékoztatón készült, a jelenetre direkt készülve a két színésznő... szándékosan egy maszkulin karaktert játszik.

Egyébként meg kétszer volt már férjnél... bár ettől még lehet biszex is akár, ezt sajna sajtóhírekből nem fogod megtudni, de nem is számít semmit. Jó legyen a film amiben játszik az a lényeg :)

2019. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha a kép alapján döntöttem volna el akkor minek tettem fel a kérdést?


Legúgliztam előtte de nem igazán találtam semmit

Azért egy sajtótájékoztatón nem szoktak csak úgy egymással smárolni az azonos neműek.

Ha igen, akkor pls Swarzi miért nem nyomott egy nyelvest valamelyik színésztársával?

2019. okt. 23. 23:06
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem túl hiszékeny vagy. Cirkusz az egész. Amúgy olvasd el a biográfiáját. 23L
2019. okt. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem hittem el, ezért tettem fel a kérdést.

De valószínűleg nehéz megérteni, ahogy az előzőnek sem sikerült.

2019. okt. 24. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!