Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szülők! Titeket zavarna ha a...

Szülők! Titeket zavarna ha a gyereketek Bish Barbie videóit néznék a youtubeon?

Figyelt kérdés

2019. okt. 28. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Abból az aspektusból igen, hogy a transzneműséget természetes dologként kezdi kezelni - egy kiforratlan személyiségre károsan hathat egy ilyen jellegű tartalom. Abból az aspektusból viszont nem, hogy több nézőpontja lesz a világról, ami a hasznára válhat.
2019. okt. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
42%
Engem nem zavarna. Szerintem Bish Barbie elég rendes személyiség hiába transznemű. Plusz ha a gyerekem transznemű akar lenni, akkor én úgy elfogadom, ahogy van hiszen mégis a saját gyerekem. Gondolom ilyen 6 évesen azért nem Bishht néz hanem mesét de ha már nagyobb korba ezt akarja nézni én biztos nem tiltanám meg neki.
2019. okt. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Abból a szempontból egyáltalán nem zavarna, hogy lát transznemű embereket, ezáltal elfogadóbb lesz velük szemben a jövőben. Nem lesz amiatt egy gyerek sem transznemű vagy meleg, mert lát ilyen embereket. Viszont Bish Barbiet példaképként kezelni nagy hiba szerintem, igazi drámakirálynő és ő be is vallotta, hogy nárcisztikus személyiség, ez ne legyen követendő példa senkinek. Semmi gond nincs azzal, hogy nőként él, de nekem ez a r*ban*os stílus egy cisznemű nőtől is nagyon sok. Szóval ameddig nem kezdi el bálványozni, nem akar úgy viselkedni, mint ő, addig nincs vele semmi probléma, hogy nézi a videóit. Felnőttként én is megnéztem őket, nyilván leszűrtem, hogy amit ő képvisel, az az én értékrendembe nem fér bele, de ez egy gyereknél nem biztos, hogy ilyen egyértelmű. Annak viszont tényleg örülök, hogy egyre több transznemű és meleg ember vállalja fel magát a magyar Youtube-on is, talán a mostani generáció már nem fog egyből előítéletekkel hozzáállni az LMBTQ közösséghez.
2019. okt. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából azt nem szeretném amit az utolsó válaszoló említett, hogy példaképként kezelje. De nem csupán azért mert nárcisztikus, hanem azért mert prostitucióból tartja fent magát.

2019. okt. 29. 13:22
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a probléma, hogy transznemű vagy LMBTQ (amely kategóriába egyébként én is beletartozok), hanem az, hogy abból kovácsol magának nézettséget, hogy mindenkibe beleköt, mindenkit megaláz, akivel nem szimpatizál, pl. Farkas Timi, és erre még büszke is.

Nem érdekel, hogy ő minek vallja magát, akkor is negatív példát mutat a fiatal generációnak, pont. Eleve olyan közösségbe tartozik, ahol az elfogadás és a tolerancia a kulcs, akkor ő mi jogon diszkriminál és bánt másokat?

2019. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Egyetértek az előttem szólóval, nem az a baj, hogy transznemű hanem ahogy viselkedik.

Engem nem zavarna ha a gyerekem transznemű videókat nézne, én pl nagyon szeretem a drag queeneket és sok meleg vagy transznemű énekest. Csak legyen értelmes,akit néz, ne pedig buta ostoba ember. Nagyon sok értelmes és értékes transznemű van, akik közül válogatni lehety és Bish Barbie nem tartozik közéjük, úgy gondolom.

2019. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Nincs gyerekem, de ha lenne nem szeretném, ha nézné. És nem azért, mert transznemű, hanem azért mert egy igénytelen prostituált. Süt róla az ostobaság, a rosszindulat, az öngyűlölet. Ha jól láttam, már hiányzik egy foga, ami ennyi idősen nem kicsit ciki.
2019. nov. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan írták le ugyanazt, amit én szerettem volna. Pont, hogy a személyisége nem "rendes", nárcisztikus, állandóan keveri a szart, drámázik, ostoba. Transzneműből tudnék olyat mondani, akinek a követését ajánlanám bárkinek. Ha a gyerekről is kiderül majd, hogy transznemű, az nem emiatt lesz.
2020. ápr. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
74%
Nem zavarna.
2020. ápr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám, és nem azért mert transznemű. Szerintem ezzel mindent el is mondtam. Persze függ attól is mennyi idős a gyerek.
2020. máj. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!