Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Egy 0-10 listán nektek mennyir...

Egy 0-10 listán nektek mennyire szimpatikus Michael Jackson? Rövidke vélemény esetleg?

Figyelt kérdés
Nektem mennyire szimpatikus Mike? Én NAGYON NAGY Michael Jackson rajongó vagyok,2 koncertre még el is jutottam 😍 nagyon köszönöm Isten! Úgy fogytak a jegyek a History turnéra hogy 12 órán belül már nem voltak. És én mégis eljutottam 😭😭😭😍😍😍😍😍😭😭😭😭 Meg a Dangerous turnéra sem volt könnyű elmenni 😍 ennek már több mint 20 éve,szóval csak annyira vagyok kíváncsi hogy neketek mennyire szimpatikus Apple Head? 😁😍

2019. nov. 4. 17:37
 1/9 A kérdező kommentje:
*Nektek
2019. nov. 4. 17:38
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

10/10

Hatalmas zseni volt, egy igazi tehetség.

A munkásságával sajnos csak jóval a halála után ismerkedtem meg.

Szerencsétlent tönkretették a pénzéhes sz*rzsákok.

2019. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%

Nekem soha az életben nem volt szimpatikus sajnos.

Szakmailag egy jól felépített produkció volt a Jackson5, de semmi zsenialitást, korszakalkotót nem látok sem a J5-ben, sem a sokat ajnározott Thrillerben, mindössze kőkemény profizmust.Tehetséges volt sok tekintetben, de vagy nagyon jó menedzser volt, vagy nagyon jó menedzserekkel vette körül magát.

Emberileg...Hát, ha csak a fele igaz a vádaknak, amiket ellene felhoztak, már az is elég, hogy a szánalmon és undoron kívül mást ne érezzek iránta.

Nekem ezen semmi szimpatikus nincs, leszámítva a profizmust.

2019. nov. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1000000000000000
2019. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

:)

Melyik Dangerous koncerten voltál? Tekintve, hogy 27 évvel ezelőtt kezdődött a turné. Szóval ez azt jelenti, hogy kb 45-50 éves lehetsz? Mert az irományod alapján kétlem, szerintem max 14 éves lehetsz. Mitől jobb érzés neked az, hogy ilyen átlátszó hazugságokat írsz ki? Akinek van egy csepp gógyija, rögtön levágja a szitut. Csak szeretném megérteni.

2019. dec. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Adlak előző. Max 14-16 éves lehet. Dangerous turné 1992-94ig tartott. Kérdező nagy joindulattal 2003ban született.
2019. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

10

Sajnos én csak a Leaving Neverland után figyeltem fel rá úgy igazán és meg akartam ismerni a másik oldalt is, ezért sztm egy hét alatt a lehető összes Michael Jacksonos interjút , videot megnéztem a neten, amit csak lehetett. Róla, vele, tényleg mindent.. Előtte is ismertem a zenéit , de hát ki nem. De azután , hogy “megismertem” szerettem meg igazán, legfőképp, mint embert. A zenéjét már amúgy is imádtam.

Szóval én egy viszonylag új “moonwalker” vagyok. :)

Legalább ennyire jó volt az a tetves kamu Leaving Neverland “dokumentumfilm”...

2019. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy sajnos kevés ember érti meg igazán, mit miért csinált, ezért vannak a sok előítéletek...
2019. dec. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10+1
2020. ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!