Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Marilyn Manson...

Szerintetek Marilyn Manson jön még Magyarországra?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire rég volt, ha jól emlékszem 2017ben, akkor sajnos nem tudtam ott lenni. Elképzelhető, hogy jön valamikor a közeljövőben?:(

2019. nov. 6. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Heaven Upside Down megjelenése előtt volt itt valamivel legutóbb, azelőtt meg csak 12 éve.... konkrétumot nem tudok mondani, de sajna szerintem nem mostanában fog újra errefelé jönni.


Kétséges, hogy meg tudják-e egyáltalán fizetni - sok bandának ment felkérés a Szigetre meg a VOLT-ra is, akiket végül azért nem sikerült beszervezni, mert nem tudtunk volna eleget perkálni - , másrészről meg nem túl meleg fogadtatásban részesül. Oké, hogy ő Manson, és pont az ilyen csőlátású szerencsétleneket szereti provokálni, mint amilyen Szikora is a "koncertre látogatók lelki üdvéért" tartott miséjével, de rengeteg ország van, ahol kapkodnának érte ahelyett, hogy azon dolgoznak, hogyan lehet megtorpedózni a jövetelét. Ez a jelenség se egy olyan dolog feltétlenül, amiért annyira idevágynának a témában illetékesek.

2019. nov. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez igaz:( gondolom senkinek sincs kedve az ilyen Szikora féle bolondokhoz... akkor lehet jobban járok, ha nézek valami külföldi koncertet, ahelyett hogy várnám, hogy idejön.
2019. nov. 8. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!