Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Zsozéatya miért ment át...

Zsozéatya miért ment át facebookra liveolni?

Figyelt kérdés
Twitchen mindenki felsubolt rá, de a face egy fillért sem fizet neki, a youtube meg állandóan demonetizálja a videót, akkor ez neki hol éri meg?

2019. nov. 11. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
A facebook mostanában rengeteg videósnak fizetett, hogy ott liveoljanak. Nem nézem Zsozéatyát, de gondolom őt is jól megfizették érte.
2019. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

lol

Erről nem tudtam. Köszi a választ :)

2019. nov. 11. 20:56
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Nyilván megéri neki, mivel jó ideje már csak a pénz motiválja.

Ez érződött a liveok alatt is, kár tagadni.

Még ha próbálta "elpoénkodni" ezt a sub dolgot, akkor is lehetett érezni hogy valahol komolyan gondolja ezt a pénz orientált liveolást.

Gondolom cukkenbergék többet fizetnek neki mint a twitch, máskülönben nem hagyta volna ott.

Másrészt meg én egy ideje azt éreztem, hogy részben telibe szarja a közösséget aki követi, és nem azért csinálja az egészet mert élvezi, hanem ismét csak a pénz miatt.

Kicsit erőltettet is volt az utóbbi pár hónapban, kb. nyűg volt neki az egész. Különben vártam mikor jelenti be hogy elhagyja a twitchet. Anno ugyan ez volt a youtube-on is.

Pedig yt-on nem volt ritka, hogy 4-5 ezer nézője is volt, aztán twitchen az utóbbi időkben jó ha 800-1000 ember nézte.

Nem volt ritka hogy azért nyomta ki a liveot mert 800 alá csökkent a nézőszám, ez is milyen cink már..

Bár én fészbúkon már biztos hogy nem fogom követni, de belenéztem a minap és alig pár száz ember nézte csak.

Szerintem 1-2 év és végleg abbahagyja ezt az egészet, nálunk ebből nem lehet megélni hosszútávon. Ha magáért a közösségért és nem a pénzért csinálná ezt, akkor nem hagyja ott a twitchet. Ha kapni fog egy jobb munkahelyi ajánlatot, akkor zokszó nélkül abba fogja hagyni (fészbúkon is) a liveolást, ezt most megmondom neked.

2019. nov. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem nyilvános adat mert nem beszélhetnek róla, de utaltak rá videósok hogy irtó nagy pénzeket kínált a Facebook, hogy átmenjenek oda az emberek. Akár nagyságrendekkel többet, mint amit előtte kerestek, 6 számjegyű fizetésért valószínűleg. Akinek meg a pénz többet számít mint a stabil közönség, az átmegy, és onnantól kezdve a FB diktál. És mivel a Facebook lassan minden közepe, ott garantáltan van felesleges pénz egy ilyen kampányra, hogy a nézők is lassan odaszokjanak.
2019. nov. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Pénz mi másért, csak az idióta azt nem érti igy bukta a nézői zömét
2019. nov. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

#4 azért hagyjuk ezt a legendát a 6 számjegyű fizetésről.

A nagy bejelentő videója alatt spamelték a komment huszárok, hogy milliókat ad a fészbúk havonta...

Azért ennek semmi valóságalapja nincsen, szóval feleslegesen ne terjesszük már itt is a hülyeséget.

A sok nokedli már így is nyomja mindenhol, hogy zsoze 10 milliókat kapott a fészbúktól, meg havonta 1-2 milliókat fog keresni.

Ha ez igaz lenne akkor már rég lelépett volna a fél (ha nem az egész) twitch. Még azok is akik valóban a közösségért csinálják, nem a pénzért.

Szerintem zsoze az a fajta ember, akit könnyen meg lehet venni.

Gondolom mindenki emlékszik a kamu lukipakkos korszakra. Mikor a szar kínai kacatokért cserébe, amit ugye a streamereknek állítottak össze, nyomta a reklámot nekik ezerrel.

Nyilván tisztában volt vele ő is, hogy átbässza a nézőit, mert amit neki küldtek az külön volt összeállítva.

Nem egy magánszemély felrakott videókat, hogy ugyan azért a pénzért összeállított csomagot, amit ugye a streamerek ingyen kaptak csak reklámozzák a lukipakkot, mennyivel gagyibb holmikat kaptak ők magánszemélyként.

Volt is belőle botrány nem is kevés, ennek ellenére mégis tovább nyomta mert többet ért neki az a 30 ezer forintnyi szemét, mint a "becsülete" ha lehet így mondani.

Nem fikázni akarom mert csípem a palit, de nagyon pénz orientált lett az utóbbi időben. És erre 100% hogy rá fog bäszni, nem is kicsit.

2019. nov. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

Hogy miért mehetett át?

A Twitch subok nem jelentenek biztos megélhetést, főleg, hogy hullámzott folyamatosan a számuk, a facebook ellenben ha jól tudom fix összeget fizet, + nem kell állandóan mondania, hogy suboljanak fel a nézők.


Az is talán előny, hogy sokan lusták twitch-re feljárni, és ezért csak youtube-on követik, és gondolom az is egy érv volt a váltás mellett, hogy így több emberhez fog elérni. (Ami szerintem nem jön össze, legalábbis nem láttam olyan irdatlan nagy nézőszámokat nála facebookon, twitch-en egy jobb este akár 2-3000 nézője is volt, amikor coub-olt, tehát most meg az történik, hogy a twitch-es követők nem feltétlen mennek át a másik platformra csak miatta)


Tehát a kialakult twitch-es közösséget totál szét zilálta ezzel, a random nicknamekből valódi nevek lettek, tehát a gátlásosabb embereket azonnal el is vesztette a chat-ről.



Tehát összességében azért mehetett át, mert biztosabb megélhetést biztosít, viszont a hátrányokat elnézve, lehet, hogy meg fogja bánni, bár ezt csak ő tudhatja.

2019. nov. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Scrácok, hogy őszinte legyek, azért olvastam itt meglepő dolgokat. PL a luckypack.. Azért én nem gondoltam volna róla.


Én régebben nem néztem a live-videóit, csak azokat amiket felrakott youtube-ra. Aztán mostanában ritkán benézek live-ra, sőt a gta-s liveokat mindig megnézem, mert az most nagyon bejön. Mondjuk furcsa is volt, hogy ugye fel lehet subolni havi 690 ft-ért, és bekerülsz egy csoportba, ahol megtudod nézni azokat a zenéket, amiket hallgat

élőzés közben. Plusz ugye ott rakja ki a tali infókat.


És bevallom, nekem őszintén úgy tűnik, hogy élvezi amit csinál (lehet a pénzért, aláírom), de ezt látom rajta.

Nézem ameddig tudom, mert jókat nevetek rajta. De azért tényleg érdekes dolgokat olvastam itt.

2019. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsónak. Azért oda rakja az infókat a sub találkozóról, mert az a suboknak szól, a nevében is benne van.
2020. jan. 11. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Dikaz válasza:
82%
Nagy hülyeségeket írtok amúgy... mióta elkezdte a videózást azóta követem más videósokkal együtt, mennek itt az elméletek meg, hogy leszarja a nézőket stb... nem így van! Mindenkinek lehet rossz napja a melóban, főleg ha több ezren nézik és csak pár százaléka marhaságokat írkál. Van egy jó, közvetlen stílusa és dumája amit szeretnek és igen a pénz is fontos mint mindenhol az életben elismerésből nem lehet kenyeret venni, ettől mèg senki nem rossz ember szerintem. Évek alatt volt egy pár dolog amiből látható volt,hogy egy becsületes enber. Másokról rosszat terjeszteni meg a legegyszerűbb és legszánalmassabb. A fb live ok elérik minden alkalommal a 3-4-5 ezer nézőt akár többet is.
2020. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!