Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mitől van Brie Larsonnak...

Mitől van Brie Larsonnak ennyire antipatikus kisugárzása?

Figyelt kérdés
Mindig mikor meglátom egy filmben borsózik a hátam tőle. Más is van így ezzel?

2019. nov. 28. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Igen.

Hát még attól, hogy full gombás a lába.

2019. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Sokan vannak így ezzel, nem véletlenül minimalizálták a szerepét a Végjátékban. Mondjuk ez a pár perc is túl sok volt belőle.
2019. nov. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Már megint összekeverted a szimpatikust az antipatikussal, nem ugyanazt jelenti.
2019. nov. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 olyan jó dolog ez hogy random emberek ahelyett hogy a kérdésre válaszolnának random baromságokat válaszolnak. Mitől van ez a jelenség?
2019. nov. 29. 17:23
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Én sem kedvelem, feminista nézeteket vall és eléggé nagyképű szerintem.

Valamint olyan önelégültséget tud mutatni, amit nem vesz be a gyomrom.

Mint színész, szerintem átlagos, de ez nézőpont kérdése.

2019. nov. 30. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Nekem azért, mert Marvel reklámarca és hányingeren van a Marvel filmektőlés elegem van már, hogy nem mehetek moziba már egy éve, mert minden film előtt lejátszanak minimum egy hülye Marvel film előzetest, amitől szintén rosszul leszek. Ugyanennyire irritál a többi színész is. Dr Doolittle, Onward filmek is kuka a Marvel színészek miatt, pedig ezek érdekeltek volna.
2019. dec. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom sincs vele. Én még énekesnőként ismertem meg és szeretem a zenéit. Filmben még nem láttam (ha csak régebben nem és már nem emlékszem). De úgy kinézetre szimpatikus. Az meg nem baj, ha feminista.
2019. dec. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!