Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Meghalt Ambrus Attila, a...

Meghalt Ambrus Attila, a Whiskys? :-O

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 19. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__1019..


ezért kár volt új kérdést kiírni...

2010. júl. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most hallottam a hírt és rá is kerestem úgy, hogy "meghalt"! Nem tudtam, hogy megölték! Nem vagyok hülye, nem direkt írtam én is ki!
2010. júl. 19. 16:27
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A hír egy kamu blogról származik, ahol mindenkit halottnak állítanak be.......

pl kiírták, h Winkler Róbert halott, de a másik Totalcaros srác (Bazsó Gábor) képét tették ki...


nem tudom, hogy ezt ki találja viccesnek, inkább be sem linkelem azt a blogot

2010. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
De ha elolvasnád az ottani kommenteket, láthatnád, hogy a hír nem igaz, az általad belinkelt cikk hamis.
2010. júl. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
"De ha elolvasnád..." Oké, elolvastam! Köszi!
2010. júl. 19. 16:39
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Kicsit olvasnál észrevetted volna ezt is:

EZ A BLOG EGY VICCLAP (A TÉMAVÁLASZTÁST NEM BIZTOS, HOGY MINDENKI ÍZLÉSESNEK TALÁLJA, BÍZOM BENNE, HOGY A TÖBBSÉG MEGÉRTI, MINDEZ PUSZTÁN AZ ÉLCELŐDÉS EGYIK, KISSÉ SZOKATLAN MÓDJA). A TARTALMA NEM VALÓS (LEGFELJEBB NYOMELEMEKBEN). AZ „IGAZI” GYŐRFFY MIKLÓS SEM NÁLUNK RIPORTER. KEDVES HOFFMANN RÓZSA, DOBI ÁGNES, BEDE MÁRTON BARÁTI KÖRE, NYUGODJANAK MEG. MINDENKI MÁSNAK GONDOLOM MINDEZ NYILVÁNVALÓ. 2010. június 24-től időnként valós halálhírekről is tudósítunk. Azokban természetesen nem viccelődünk, a bántó kommenteket töröljük. nekrolog.blog_kukac_gmail.com címen adhatók fel részvéttáviratok

2010. júl. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Te miről beszélsz?? Körlevélben kaptam azt a linket, amit ide is felraktam, aztán gondoltam, megnézem itt a gyakorikérdéseken, hogy szó volt-e már róla. Rákerestem ebben a keresőben a "meghalt Amrus" szóval, semmi nem jött ki, úgyhogy feltettem kérdésnek! Ennyi!


"Ha elolvastad volna", "Észre vehetted volna" Nem olvastam a másik kérdést, mert ha olvastam volna, nem tettem volna fel az enyémet. Eljutott már az agyatokig? Remélem igen!

2010. júl. 20. 10:48
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha most rám is haragszol (én írtam tegnap, hogy az ottani kommentekből kiderül a lényeg), akkor bocsi, én nem akartam beléd kötni. Látom, hogy nagyon lepontozták a válaszomat, lehet, hogy azért, mert már más is írta, amit én, csak előbb elküldte, mint én begépeltem volna az enyémet, mindenesetre egyáltalán nem bunkóskodásnak szántam. Peace :)
2010. júl. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, rád is haragudtam, mert a válaszodból azt vettem ki, hogy minek kérdezek ilyen hülyeségeket, mikor ott írják a kommentekben, hogy a hír nem igaz. Viszont én nem olvastam, így nem tudhattam. Bocsi, én is lepontoztalak.
2010. júl. 20. 15:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem lekicsinyleni akartalak, nem is tudtam, hogy van másik ilyen kérdés.
2010. júl. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!