Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki az a Soros György?

Ki az a Soros György?

Figyelt kérdés
Mintha halványan rémlene, hogy egyszer láthattam róla egy plakátot a múltban a metróban, de semmi más.

2019. dec. 14. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Jó neked. Nekem hónapokon keresztül kellett bámulnom a városban azt a rusnya vén pofáját. :D
2019. dec. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Authorless válasza:
100%
Migránsügyi miniszter. Ő Orbán Viktor személyes tanácsadója migránskérdés ügyben.
2019. dec. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Authorless válasza:
:D :)
2019. dec. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ő egy átkozott szörnyeteg, akinek egyetlen beteljesületlen cèlja az maradt, hogy tönkretegye Magyarorszàgot.
2019. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Soros György egy tőzsdén meggazdagodott üzletember. A gazdagot értsd: több milliárd dollárja van. Többek között egyeteme van (ez a Ceu erről is halhattál). Sok segélyszervezetet alapított/támogat amik közül több a menekülteket támogatja. Pár éve írt egy tanulmányt ami a bevándorlásról szól. Pártunk és kormányunk az utóbbi időben elkezdte ezt a migráncsozást és belekeverték ezt az embert. Az imént említett tanulmányából előszeretettel vágtak ki részleteket amiknek magukban semmi értelme és erre hivatkozva kezdtek el mutogatni rá, hogy beengedné a migránsokat stb stb. Hozzátenném, hogy Orbán Viktor és egy csomó fideszes a CEU-n tanult és pl Orbán a Soros ösztöndíjából ment ki az Oxfordra, csinált karriert. Dióhéjban ennyi, wikipédián tovább tudakozódhatsz
2019. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Neked is javasolnám a Wikipédiát: Orbán nem a CEU-n tanult. Az a "tanulmány", amit írt, nem más, mint az elhíresült Soros-terv. Ebben részletesen taglalja, hogy miként kíván betelepíteni több százezer afrikai és közel-keleti bevándorlót Európába.
2019. dec. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Metróban amikor láttam a plakáton, én azt hittem valami híres focista. Elborzaszt a szégyenletes tény.
2020. aug. 1. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!