Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A videós Klaudia (Maris...

A videós Klaudia (Maris barátnője) miért hagyta így el magát?

Figyelt kérdés

Linkelek két videót.


Itt még vékony volt és szép, pörgős, vidám (ekkor kezdte a videózást): https://www.youtube.com/watch?v=z-DXMkw8ywk


Mivel nem szívesen mutogatja magát egy ideje, Maristól linkelem a következőt, amiben látszik az egész teste (egy hetes videó): https://www.youtube.com/watch?v=C5NXT8xTZX4


De Instagramon is ha megnézitek, 2015-ben elég fullosan nézett ki, most meg csak az arcáról tesz fel képeket.


Nem értem, hogy mi történt vele. Esetleg volt szó bárhol arról, hogy betegség miatt hízott vagy 20-30 kilót? Úgy gondolta, hogy most, hogy párkapcsolatban van és sikerült pont egy olyan nőt kifognia, aki a világ legelfogadóbb embere, így elhagyhatja magát? Nem csak a hízás... hanem már szinte nem is sminkel (és ő nem túl szép látvány, ha a szemöldöke nincs kifestve), elég trógerül öltözködik, nyilvánosan (videókban) olyan hajjal mutatkozik, amivel én pl nem mernék.


Neki szerintem nagyon jó genetikája van, vagyis szép az arca, a szeme, a haja és amint látjuk, tud vékony is lenni. De még az első 10 kiló plusznál se volt csúnya. Mi történhetett vele? Emlékszem amúgy egyszer instastoryzott, hogy fogyóznak Mariannal, csupa egészséges kajákat vettek, egy hét alatt le is ment két kiló, most is a nézőktől kérdezték, hogy melyik konditermet ajánlják.


Ja, és ezzel az a legnagyobb gond, hogy ő nem fogadja el magát. Konkrétan utálja a testét, ez látszik is rajta. Takargatja, ahogy csak tudja, semmi egész alakos kép, max Maris videóiban látszódik a teste, direkt úgy áll be a fotókon, hogy ne teljesen mutassa magát. Pl ott van a barátnőjük, Magyar Barbi, aki már kövéren kezdte a videózást és csomó videója van erről, tiszta pozitív személyiség, elfogadja magát, de azért tudja is, hogy nem ártana fogyni. Klau meg régen pörgött, szeretett élni, közvetlen volt, most meg teljesen befelé fordult. Én is voltam husisabb, mint most, sikerült is lefogynom, neki is sikerülne, hiszen olyan nagyon sok dolga nincs, elmehetne edzeni heti szinten és úgyis imád főzni, kísérletezhetne kalóriaszegény kajákkal.


Ja és néha úgy érzem, ez csak nekem tűnt fel, mert ezzel kapcsolatos negatív kommentek nincsenek, vagy csak nagyon ritkán a csatornáján/képei alatt.


2019. dec. 16. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Én viszont csak a gyakorin már a 2. kérdést olvasom erről, pedig nem járok ide olyan sokat.

Miért zavar téged, hogy Klau hízott? Nem teljesen mindegy neked? Szerintem te totál beképzeled és belemagyarázod, hogy "takargatja magát".

Az eszedbe sem jut, hogy nem érzi szükségét annak, hogy olyan ruhákat vegyen fel, amiből mindene kilátszik, illetve, hogy egy ducibb lánynak borzasztó nehéz normális ruhát találnia magára?

Mert borzasztó nehéz! Én már 58 kilósan küzdöttem ezzel a problémával, pedig az aztán baromira nem kövér!

Egyébként ha már itt tartunk, Maris is legalább 20 kilót hízott pár hónap alatt! Nyilván szeretnek jókat enni, ami teljesen érthető!

2019. dec. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Nem mindegy? Nem te dugsz vele, hanem Maris. Ha neki így is vonzó, akkor nincs ezzel gond.
2019. dec. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Maris annyit nem hízott... de tény, hogy Klaudia kicsit kikerekedett, most ez lehet betegség miatt is, de biztos közre játszik az is, hogy ha megnézitek, miket esznek végig akár instastorykban, akár a furcsa amcsis kajákban, hát fhu... instant diabétesz kb. :D kommentekben meg gondolom szűrik az erre vonatkozó megjegyzéseket, nagyon is jogosan, hozzáteszem. Lényegében senkinek semmi köze Klaudia súlyához, egészségi állapotához rajta és a szerettein/hozzátartozóin kívül. Nekem sem, de a kérdezőnek sem reszortja ítélkezni felette. Ha zavarja, majd tesz ellene, ő igazából egy szép arcú lány volt mindig is, most is az ennyi plusszal is. Kívánom neki, hogy legyen ereje, kitartása leadni a felesleget, mert az bizony tényleg látszik, hogy nincs már meg az a pár évvel ezelőtti önbizalma - és ez magánvélemény. Suli meg magánélet mellett baromi nehéz erre azért odafigyelni, tapasztalatból mondom, én egyetem meg munka, meg magánélet mellett próbálom leadni azt a pár kilót, ami felszaladt rám, de szerintem, ha talál egy jó edzőtársat, akár Maris személyében is, akivel együtt lehet bénázni meg motiválni egymást, akkor pikkpakk leolvadnak a kilók és még jól is érzi magát az ember közben. :D én edzenék amúgy velük, biztos jófejek élőben is. :D
2019. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó válaszoló!


Ebben a témában, ennél korrektebb hozzászólást még nem olvastam! Nagyon szépen leírtad, és minden szavaddal egyetértek!

2020. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Most újra felelevenítettem az emlékeim róla, és rengeteg ilyen "Mi lesz a vacsi?" videója van, és basszus úgy csámcsog... Be is vallja, hogy nagyon csámcsogós, beszél rágás közben is... Nem tudom mi van vele, kifejezetten szép lány volt, az arca most is szép, de most ez a hosszú, lógó haj, meg ez a súly nagyon előnytelenné tette őt. Kívánom neki, hogy mihamarabb elérje ismét azt a súlyt, ahogyan boldog.
2020. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!