Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hol lehet felvenni a kapcsolat...

Hol lehet felvenni a kapcsolatot Brie Larsonnal? Akár személyesen akár a menedzsmentjével.

Figyelt kérdés

Van bármi olyan elérhetőség (e-mail cím, autogramcím, menedzsment címe vagy telefonszáma stb.), amit mezei ember is el tud érni és tud valakivel beszélni rajta? Most ne ilyen Instagramot meg hasonlókat írjatok mert azon úgysem válaszol senki.

Nagyon nagy vágyam már egy ideje hogy bárcsak valaha az életben találkozhatnék vele, és szeretném megérdeklődni lehetséges-e ilyesmi, mennyibe kerülne stb. Elvileg sok sztárral lehet találkozni, Scarlett Johanssonnal elvileg randevúzni is lehetett X összegért, szóval reménykedek...

Ti tudtok bármilyen hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségről? Gyűlölködők, szexisták kíméljenek, köszönöm előre is!



2019. dec. 20. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Amerikában nagyobb esélyed lenne találkozni vele.
2019. dec. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok esélyed van felvenni vele a kapcsolatot, és ezt nem rosszindulatból mondom...vannak sztárok, akik szoktak úgynevezett Meet and Greet eseményeken részt venni, ahol ha kifizetsz egy rakás pénzt, akkor kb 20 perc erejéig egy légtérben lehetsz az illetővel, plusz csináltok egy közös képet, esetleg feltehetsz egy kérdést. Én is voltam már ilyen eseményen más híres embernél/zenekarnál. Ha ez a bizonyos sztár benne van ilyen eseményekben, akkor van esélyed természetesen, de ennél többre ne nagyon számíts. Kitudakolhatod, hogy mikor melyik hotelben száll meg, de akkor sem fognak a közelébe engedni az őt körülvevő emberek. Sajnos ez ilyen, ezt tapasztalatból mondom, mert ezt én is megéltem egy ismert emberrel (külföldivel).
2019. dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!