Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Észrevettétek ti is, hogy...

Észrevettétek ti is, hogy Kasza Tibi felesége folyton ellentmondásosan beszél?

Figyelt kérdés
Nyilván azokat kérdezem akik követik. Én követem, mert évekkel ezelőtt nagyon szimpatikus volt a természetességével, láttam sokat főz, nem volt elszállva magától. Viszont mióta megszületett a gyerek folyton ellentmondásosan beszél. Pl a régi lakásukból miért költöztek el, nem szerettek volna borostyán nyakláncot a gyereknek, majd mégis azt istenítették, a hajfestése, szemöldökfestése, a gyerek külön alvása stb stb. Ma néztem egy élő bejelentkezésének egy részét ahol kijelentette, hogy nem szeretnének a gyereknek tesót, mert nem gondolja, hogy attól teljes a gyerek élete. Ezzel nincs is gond, csak eddig azt nyomták állandóan, hogy még akár 2 gyereket is szeretnének kis korkülönbséggel, mert nekik is van tesójuk és ez mennyire jó. Aztán ha valaki olyat kérdez amit régen ő mondott, de most megváltozott hirtelen a véleménye, még meg van sértődve. Ma azt mondta a lánya soha nem fog újságokban szerepelni. Kíváncsi vagyok meddig tartja ezt be :D Nektek nem tűnt ez fel?? Olyanok válaszát várom akik KÖVETIK és tudják ki ő.
2019. dec. 21. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
nekem ez mar indok lenne hogy leiratkozzam rola :)
2019. dec. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Az a nő egy iskolázatlan, ostoba tirpák mit vársz tőle? Szerintem annyi esze sincs, hogy legyenek saját elképzelései nem hogy emlékezzen arra, hogy 2 hete még mit gondolt mert még elmélkedni is full ostoba. 😅 Tipikusan az az ember akinek a fejében káposztalé van és odáig terjed a tudománya, hogy instasztoriban kibontogasson egy csomagot vagy Majonéz Chix pufidzsekiben feszítsen és itt meg is állnak annak az észkombájnnak a képességei. Nem kell vele foglalkozni, nekem nála magasabbra hág az igényszintem ezért nem is követem de kb havi szinten van egy ilyen kérdés róla.
2019. dec. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet gáz, de én régebben kedveltem. Átlagos, szerény lánynak tűnt. Viszont az is furcsa, mikor rákérdeznek, hogy mit dolgozik, és ezen megsértődik, majd azt válaszolja, hogy ő modell, meg marketing munkái vannak. Mondjuk semmilyen végzettsége nincs, úgyhogy szerencséje van az élete miatt.
2019. dec. 22. 23:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaaaj szerintem tök átlagos változás ez. Mielőtt szülő valaki akkor nagyon okos, mert magabiztos, de miután szülő lesz kicsit átvaltoznak az elvek és az eddigi világnezet. :D az emberek többsége így viselkedik, nem kell leszolni most ezért (mondjuk én azt se tudom kiről van szó, de gondolom egy átlag egészséges emberről)
2019. dec. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a nő olyan, mint az időjárás :D Mikor mit gondol a dolgokról. :D Régen a hajfonásért volt odáig, naponta ment fonatni, ma meg már a jóga a mindene (amit előtte nem szeretett, mert "nem az ő világa")
2020. ápr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!