Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kpop fanok! Ti szoktatok...

Kpop fanok! Ti szoktatok örülni ha két idolról kiderül, hogy randiznak?

Figyelt kérdés

A napokban láttam a hírt, hogy Momo a Twice-ból és Heechul a Super Junior-ból együtt vannak és én nagyon örülök nekik. Viszont ilyen hírek körül mindig szoktam látni úgy általánosságban, hogy egyes fanok ki vannak akadva. Én ezt személy szerint nem igazán értem, de nem mennek most bele.


Szóval ti mit gondoltok az említett párosról? Illetve ti szoktatok örülni ilyen híreknek?



2020. jan. 5. 01:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
utolsó te meg ne akarj magyar normákat rá erőltetni távol keleti országokra...!
2020. jan. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Just a girl. válasza:
Én igen, főleg ha shippelem őket. :)
2020. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Momo nem 14 éves. Igen, vannak akik kiakadnak mert ilyen megértő 'Fanok'. Ők is emberek ugyanúgy lehetnek boldogok mint bárki más. Ilyenkor mindig boldog vagyok.
2020. júl. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
22%

Ahogy mondtam ne eroltessunk rá a magyar normákat... ott ez nagyon nem megszokott az meg megint nagyon gaz hogy mindenki ezzel jon hogy nem 14... nem ez itt a lényeg!

Hanem maga a kor különbség ami ott abban az országban eléggé meg határozó dolog és ezt az egészet csak ezért fogadjak el mert heechul nem meleg...! Nincs más oka! Ezt kell figyelembe venni!

Az meg mindegy hogy 14 vagy sem! Magyarban van erte is példa! Volt olyan is hogy 16 lany 40+ férfi! Azt az is legális... de qurvára nem megszokott és nem etikus... Koreában sem ez a 10+ év de ahogy írtam inkabb legyen pedofil mint hogy meleg! Ez a probléma igazából

2020. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!