Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Kaley Couco van...

Szerintetek Kaley Couco van annyira tehetséges színésznő, hogy főszerepet kapjon egy dráma vagy egy romantikus filmben?

Figyelt kérdés

2020. jan. 7. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Nincs.

Egyedül alkoholista bunkót tud "alakítani".

2020. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő csak és kizárólag Pennyként tud(ott) maradandót alakítani. Bár az is igaz, hogy anno Cameron Diazból sem néztem ki túl sokat, amikor a Maszk c. filmben feltűnt, mint üresfejű szőke liba, de aztán mégis sokra vitte. :)
2020. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Ez a kérdés még viccnek is rossz. Az a nő az egyik legtehetségtelenebb színésznő a világon, még a bugyuta vígjátékokban is lefelé lóg ki. Emili Clarke hozzá képest őstehetség. :D
2020. jan. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kristen Stewart is befutott, pedig ő aztán tényleg egy rettenetes színésznő.
2020. jan. 9. 05:58
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként Kaley Couconak nagy hatránya (szerintem), hogy nem elég univerzális az arca, széles a válla és a csípője, ezek miatt pedig nem igazán eladható.
2020. jan. 9. 06:02
 6/8 A kérdező kommentje:
Hátránya*
2020. jan. 9. 06:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kristen Stewart jó színésznő, csak anno volt egy borzalmas szerepe.

Nézz meg egy pár filmjét az Alkonyatokon kívül.

2020. jan. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem baromira bejött Penny szerepében,imádom a csajt! romantikus filmben még simán eltudnám képzelni,hozná azt a szintet amit Emilia Clarke( ő szintén dögös) De hogy drámai szerepben villantson,na az a hajó szerintem elment... 22 évesen kapta meg az agymenőkben penny szerepét,most 34 éves,de azóta egy jelentős alkotásban sem láttam( persze ez lehet az én tájékozatlanságom) be van skatulyázva rendesen a byönyörű ámde bugyuta szomszéd csaj szerepébe
2020. jan. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!