Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit jelent az hogy NikkieTutor...

Mit jelent az hogy NikkieTutorials transgender?

Figyelt kérdés
Megneztem a videojat de nem ertem. O jelenleg no, de ferfikent szuletett? Valaki magyarazza el reszletesen. Koszi
2020. jan. 17. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Férfiként született, jelenleg nő.
2020. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vagyis? Ferfi bol operaltatta at magat???
2020. jan. 17. 17:56
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Mit vagyis? Férfi volt, hogy átoperáltatta magát, hormonokat szed, pontosan mit csinál ahhoz senkinek semmi köze, mert magánügy.
2020. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Elég baj Nikkie-nek hogy zsarolták hogy, coming outoljon nem kell még a nadrágjában is turkálni az embereknek.
2020. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom minek egybol tamadni. Nem ertettem azert kerdeztem rola.
2020. jan. 17. 18:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfi volt, de már elég korán nőnek érezte magát, így időben elkezdett hormonblokkolót szedni, meg át is operálták már rég. Kb erről szól a videója. Mit szeretnél még tudni? Ezt mondja el kb.
2020. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiúnak született, de már gyerekként is lánynak érezte magát, lányokkal játszott, lányos ruhákat hordott, a környezete elfogadta olyannak, amilyen. Aztán ha jól emlékszem azt mondta, hogy 14 évesen kezdte szedni a hormongyógyszereket (mert Hollandiában már ebben a korban is engedélyezett) így alapból nem alakultak ki a férfias vonásai. Nemátalakító műtéten is átesett, persze élete végéig szednie kell a gyógyszereket, de külsőre minden szempontból nő. Valaki megfenyegette emailben, hogy ezt elmondja a sajtónak, ezért inkább úgy döntött, hogy maga mondja el. Én amúgy nagyon megdöbbentem, mert soha nem gondoltam volna, de minden tiszteletem az övé, nem lehetett könnyű bevallani.
2020. jan. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!