Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti láttatok már élőben,...

Ti láttatok már élőben, civilben magyar színészeket? Hol?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, futottatok össze már pl Wunderlich Józseffel, Vidnyánszkyval, stb. utcán, kávézóban? Ha igen, hol? És a művészbejárónál vártatok már meg színészeket?

2020. jan. 30. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Művészbejárónál nem vártam, de pl. Bubik Istvánt, Avar Istvánt, Verebély Ivánt, Ruttkai Évát többek között láttam civilben, de másokat is. Pápai Éva iskolatársam volt. Barátaim között is vannak színészek.
2020. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Fészek Művészklubban rengeteget. Ugyanolyan emberek a magánéletben, mint más.
2020. jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem pont az említettekkel, de nagyon sok magyar színésszel igen, sőt, többek kifejezetten barátaim is. Ennek oka, hogy régebben, amikor még nem volt ilyen nagy sztárkultusz meg felhajtás, sokat jártam koncertekre, meg Operettszínházba, és ezen alkalmakkor egyszerűen lehetett velük beszélgetni, sétálni, beülni valahova, stb. Főleg a balatoni nyári koncerteken. Ma már azért szigorúbb szabályok vannak, de a régi barátságok megmaradtak.
2020. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pár éve a családdal Siófokon üdültünk egy pár napot, és egyik szállodai reggelinél Gesztesiék ott ettek két asztallal arrébb.
2020. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Közelemben lakik Kiss Tibi, néha szoktam látni, meg láttam már vagy 2x Gyabronkát.
2020. jan. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!