Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Papp László Budapest Sportar...

A Papp László Budapest Sportarénában hogy vannak a koncertek?

Figyelt kérdés

voltam már fesztiválokon, Sziget, de nem értem annyira a Papp Lászlót...


vannak álló, kiemelt álló, ülőhelyek. De egy koncerten nem igazán lehet "ülni", akkor az miért van? Kicsit képbe tudna helyezni olyasvalaki, aki járt már ott?


2020. febr. 18. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért nem csak fiatalok járnak koncertre,az idősebbek meg ülni szeretnének nem ugrálni.
2020. febr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sulis ünnepségeken illetve tömegben hajlamos vagyok ájulásra. Többször voltam a Papp Lászlóban és mindig ültem. Nem szórakoztam kevésbé jól így sem. Műanyag székek, szektorok vannak. Fix hely, nem lökdösnek, jól látok, nekem ez megfelel. Fontos tudni, hogy ha állóhelyed van, nem is engednek fel az ülős részbe, és fordítva sem: ha mégis lemennél a küzdőtérre az ülőhelyedről, ezt nem engedik. De persze ott is dobognak a lábak, integetnek az emberek. Én olyan ülőhelyet szoktam választani, ahonnan az egész színpad látható. Szoktak kivetítők is lenni amúgy.
2020. febr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!