Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Selena Gomez vagy Hailey...

Selena Gomez vagy Hailey Baldwin illik szerintetek ek Justinhoz? Részletesen írjátok le a véleményeiteket.

Figyelt kérdés
2020. márc. 15. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem Selena jobban illik hozzá, bár láthatóan nem működött köztük a dolog, úgyhogy ilyen szempontból talán Hailey mellett jobb helye van. Régen nem bírtam ezt a nőt, de aztán megnéztem vele néhány interjút, és rájöttem, hogy tényleg vigyáz Justinra. Nagyjából ennyi.
2020. márc. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Ahhoz a drogos homárhoz leginkább egy két méteres néger illene az egyik börtönben.
2020. márc. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem Selenaval jobban osszeillettek, hogy őszinte leszek, nekem Hailey egyáltalán nem szimpatikus. És egy kicsit elsiették a dolgot, szinte egyből már össze is házasodtak, nagyon gyors ez a tempó.
2020. márc. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Selena
2020. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Selena jobban illett hozzá, de őt nem érdemli meg.
2020. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Selena-nak több esze volt és lelépett.
2020. márc. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából Hailey az aki tényleg szép és akivel össze illenek mert Selena volt ahogy elnézem ragaszkodó Justinhoz és olyan mint egy dominó Selena Justinba, Justin másba
2022. aug. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!