Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek melyik BTS tag...

Szerintetek melyik BTS tag szűz még és melyik nem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Igazából tisztában vagyok vele hogy az ég világon semmi közöm hozzá,csak éppen kíváncsi vagyok ti szerintetek ki az, és ki nem? szerintetek van párjuk vagy ilyen barátság extrákban vannak?!

+ Hallottam olyat is hogy Jungkook-nak prostival volt dolga,ez igaz?



2020. márc. 17. 21:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%
Egymásnak tuti megvoltak.
2020. márc. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

Harminc felé tartanak, és hírességek, nyilván egyikük sem szűz. :P


Szerintem rosszul közelíted meg, ne legyél ennyire naiv.


Nekik nem olyan az életük, mint a "normális" embereknek, az ügynökségek épp csak azt nem szabják meg, hogy hányszor mehetnek egy nap vécére. 0-24 órában be vannak táblázva, se idejük, se energiájuk nincsen bonyolult, titkos kapcsolatokkal és más szappanoperás hülyeségekkel szórakozni, amikre a rajongók olvadnak. Örülnek, ha a nap végén össze nem esnek a színpadon, és ha nem csíp le a bérükből az ügynökség annyit, aminek a fényében a fáradozásaik nevetségessé válnak. Sajnos a hasonló előadók, inkább termékek, mint emberek, így az-az első, hogy eladhatóan legyenek. És akkor eladhatóak a legjobban, ha nincs nő a láthatáron, így az ügynökség még akkor se engedné, hogy párjuk legyen, hogyha lenne energiájuk egy kapcsolatra.


Mindamellett az ügynökségek a friss vagy felkapott sztárokat előszeretettel árusítják ki a jó befektetőknek egy-egy éjszakára "szórakozni", - ha nem tetszik, és nem vagy benne, akkor az ügynökségtől repülsz, és fizetheted vissza, amit beléd fektettek - így nem a prostituáltakról szóló, tudatosan generált pletykák a legdurvább dolgok, amik a magánéletüket érintik...

2020. márc. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
27%
Bízok benne, hogy már egyikük sem.
2020. márc. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%
Biztos vagyok, hogy már nem szűzek és szerintem néhányuknak párja is van
2020. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Tekintve, hogy felnőtt férfiak (ráadásul hírességek), elég naiv dolog azt gondolni, hogy még bármelyikük is szűz. Pláne, hogy a hírességek általában szívesen prostiznak (egyrészt mert megtehetik, másrészt a fiúknak nincs idejük/energiájuk egy párkapcsolathoz a karrier miattt jelenleg). Ja és Dél-Koreában úgymond "elfogadott" dolog, hogy az idolok (és az átlagos férfiak is) prostituáltakhoz járnak. Csak nem beszélnek erről nyíltan.
2020. márc. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%
#5, fingod nincs a témáról, Dél-Koreában illegális a prostitúció, egyáltalán nem egy társadalmilag "elfogadott" dolog.
2020. márc. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

6


Attól még, hogy ez ott illegális, igenis létezik, mint ahogy sok más dolog is.. Azt pedig, hogy "elfogadott" úgy értettem, hogy az emberek tudnak róla csak tabutémaként kezelik.

2020. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

#7, persze, nyilván létezik, és ott is vannak emberek, akik prostihoz járnak, de nehezen hiszem, hogy bevett gyakorlat lenne, hogy kpop idolok prostizzanak. Gondoljatok bele, ott a sztárok legkisebb drogbotrányai hatalmas port kavarnak, nehezen hiszem, hogy ilyesmit mernének csinálni, mert ha kitudódik, veszélybe sodorhatják a karrierjüket. Jó persze, akadhatnak ilyen esetek, de hogy ez szokás lenne, azt nehezen hiszem.


Azt sokkal valószínűbbnek tartom, hogy titokban futó, vagy akár komolyabb kapcsolataik vannak, attól, hogy ezt nem hozzák nyilvánosságra, vagy esetleg tagadják is.

Pl. ott van EXO Chen esete, egyszercsak bejelentette, hogy megnősül, holott korábban arról sem tudtunk, hogy barátnője van.

De igazából nem is ránk tartozik ez, főleg az, hogy a BTS tagok szüzek-e még. :D Nem kellene az idolok magánéletében vájkálnunk, a zenei munkásságukkal foglalkozzunk, ne ilyenekkel.

2020. márc. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
5%
Általában a kpop-os fiúk nagy része meleg úgyhogy sztem sokaknak fiú barátjuk van
2020. márc. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
Hiába pontoztok le, attól még igazam van. Volt idolok tálaltak ki, hogy hogyan is mennek a dolgok a házuk táján, hogy mennyire rabszolgaként vannak kezelve, hogy kiárusítják őket és a többi. Attól, hogy nem akartok túllátni a csillogáson, ezek még tények.
2020. márc. 22. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!