Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha Berki Krisztian Miamiban...

Ha Berki Krisztian Miamiban tud venni lakast, luxus Mercedeszt akkor miert nem tudja kifizetni adotartozasat?

Figyelt kérdés
Szerintem az egesz élete egy kamu. Ő tized annyira se jómódú, mint amit mutat.

2020. márc. 26. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vett ő semmilyen lakást, csak nézd meg, milyen házban laknak, tök snassz az egész. A kocsit, amit a felesége kapott, csak a szponzorcégek adják nekik kölcsön. Egy nárcisztikus férfi, aki egy fantáziavilágban él, és az a fontos neki, hogy gazdagnak lássák, mert más értéket nem tud felmutatni. Kamu az egész. A polgárpukkasztás a cél, emiatt működnek vele együtt különféle cégek.
2020. márc. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor volt vele egy riport,ott elmondta hogy semmilye sincs,minden cuccát szponzoroktól kapja,de azért megemlítette,hogy a kocsikba neki kell tankolni,mert arra nem kap pénzt,de még benzinkártyát se.Majdnem megsajnáltam😢😂
2020. márc. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egy szánalmas, szerencsétlen alak!!!
2020. márc. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Amerikában bejegyzett vagyonát nem tudják elkobozni tőle a tartozás miatt. De egyébként abban sem vagyok biztos, hogy az ténylegesen az övé lenne
2020. márc. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag papíron egy amerikai cég alkalmazásában áll, onnan van a vagyona, amit én lehetetlennek tartok, ugyanis Berki egy értelmes mondatot sem tud elmondani angolul. Nagy kamu.
2020. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Nyugodj meg,fog még ő sitten ülni!

Akkora orra van baszni lehetne vele,egy zsidó senki bűnöző!

2020. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!