Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek jól narrált...

Szerintetek jól narrált Meghan Markle a Disneynek az új elefántos dokumentumfilmében?

Figyelt kérdés
Szerintem nem volt olyan csúcs szuper. Szerintem ez a Meghan nem jó színésznőnek és szinkronhangnak sem. A Suitsban is láttam, de szerintem ő színészkedet a leggyengébben az összes ember közül. Meg mondjuk a dokumentumfilmekhez inkább férfi hang illik, de ettől eltekintve sem tudott jól színészkedni. Nektek mi a véleményetek? Jó színésznő vagy sem?

2020. ápr. 5. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem Meghant. és nagyon kellemes, mély, nyugtató hangszíne van, emiatt meg is örültem, hogy szinkronizált egy egész filmet és végre többet is hallhatunk belőle... DEennek ellenére, bár nem vagyok anyanyelvű úgy érzem szörnyű volt a szinkronja. Egyszerűen annyira nem találta el a hangsúlyokat, rosszkor fejezte be a mondatokat, túl játszott részeket, hogy számomra csalódás volt a DoS voiceover-je. Nem vagyok egy szakértő abban, hogy ki tud jobban színészkedni így ebbe nem mennék bele, de az tény, hogy a Suits sem volt egy hatalmas kasszasiker, és Meghan nem főszerepet játszott benne. Nem volt soha sem sikeres színésznő. Viszont szerintem most jó lesz a háttérmunkában, hallottam, hogy létre akar hozni egy ilyen produkciós céget, amit igazából rendkívül divatos módon egy ilyen világmegváltó Foundation-nak álcázna, ami az ArcheWell néven futna. Persze tudjuk miről van szó. Azt írták, hogy blogot és "oktató"filmeket szeretnének készíteni, de egyértelműen arról van szó, hogy itt majd kiélheti hollywoodi vágyálmait, mindezt Kalifornia előkelő malibu-i negyedében. Annyira csalódás, hogy ennek a házasságnak így kellet végződnie...
2020. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Majd jönnek az interjúk, könyv a nagy “ kitálalások” a királyi családról, stb.

Megvan egy törtető amerikai nő , beilleszkedni nem akart az angol udvarba , mert a protokoll szerint még Sarolta hercegnő előtt is pukedliznie illene. Dehogy viseli el ezt egy “nagy” ámerikai színésznő

.A királynő nagyon jól döntött, ha nem kell kiváltság, akkor jog sincs. ....Csak sajnos Harry-t is magával rántotta , akinek ez az amerikai celeblét teljesen idegen.

2020. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
64%

#2 Harry már régóta ki akart szállni, még bőven Meghan előtt. Nem hiába volt anno az a rengeteg botránya.

Ami Meghant illeti, a média nagyon sok mindent elferdített és nagyon is próbált ő beilleszkedni, de hát bármit is csinált, mindig rossz volt. Például amikor becsukta maga a kocsi ajtaját, akkor is megszegte a protokollt. Csinálta ugyanezt Katalin, akkor minden újság tapsolt neki. Így nehéz beilleszkednie bárkinek bárhova, ha mindig csak hibát keresnek benne. Persze ami a színfalak mögött zajlik, azt senki nem tudja, de a lejárató kampány nagyon feltűnő volt.

2020. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Meghan nem egy buta nő. Pontosan tudta, hogy mibe megy bele, amikor egyébként az akkori pasijának az egyik rendezvényére elment, mert tudta, hogy ott lesz Harry, majd szépen összemelegedett vele. Mindezt úgy, hogy még együtt volt a barátjával is. Ezek után előadták a nagy szerelmeseket, miközben Harry valószínűleg tényleg oda volt érte, Meghan viszont még a ruhái nagy részét sem szállíttatta át Kanadából Angliába, pedig összeházasodtak és ott "terveztek" élni elmondásuk szerint. Bezzeg miután élősködtek pár évig az angolokon, majd pár hónapig a kanadaiak nyakán is, visszatértek Los Angelesbe, a nyugalom és béke szigetére, ahol öt kilométerre van a legközelebbi szomszéd és még repülők sem közlekedhetnek a város fölött... Miközben arra hivatkoztak, hogy nekik nyugalompra van szükségük.
2020. aug. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!