Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csobot Adél saját jogán mit...

Csobot Adél saját jogán mit tett le az asztalra, hogy más embereket "zsűrizhet"?

Figyelt kérdés

Nagyon felszínesen követem a hazai "celebek" életútját, mégis furcsának tűnik, hogy egy korombeli huszonvalahány éves, nem túl értelmesnek tűnő hölgy abban a székben ül, amiben anno Presser Gábor vagy Malek Miklós. Persze, a műsorok változtak az évek alatt, de a formátum hasonló.


Valaki segítene, hogy Adél miért és miben kiemelkedő (személyiség)?



2020. ápr. 5. 19:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Adél tudta, hogy mikor és kitől kell teherbe esni.
2020. ápr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Énekes
2020. nov. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem azért tették be a műsorokba, mert a gyerekes modorával bevonzza a gyerekeket a tévénézők körébe, őt szívesen nézik a gyerekek, mert a stílusával sikerült őket magának elnyernie.


Gondoljatok bele, a sok tizenéves imádja őt és, ha mondják, hogy Adél a tv-ben lesz, máris nyomják be a tévét, ez meg egy nagy haszon a műsornak, a csatornának.


Manapság a tv gondja, hogy kevesebben nézik és el akarják érni, hogy a fiatalok a YouTube helyett tévézzenek.


Ez az indoka annak, hogy Adél a TV-ben van.

2021. máj. 10. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Semmit nem tett le az asztalra. Radics Gigi legalább énekelt, és nem is rosszul. Ez a vinnyogó, visitó, picsogó k*rva meg rohadt idegesítő. Nem tudom, kit vonz a modorával, én nagyon szerettem eddig az XFaktort, Gáspár Laci szerintem nagyon jó mentor, Puskás Peti showman, és amúgy jó színész. ByeAlex nekem sem a kedvencem, a zenéjét nem szeretem, de amúgy nem olyan rossz mentor, szigorúbb is kell. Amíg Tóth Gabi volt, azok voltak a jó idők, ő felvágott nyelvű, de őszinte, tehetséges, és nem mellesleg hihetetlen gyönyörű hanggal megáldott mentor. Radics Gigi is jó mentor volt, utána kezdődtek a bajok ezzel az idióta Dallos Bogival. Azt hittem, ennél már nem lehet rosszabb, ekkor jelent meg Csobot Adél...
2021. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!