Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Győzike új...

Mit gondoltok Győzike új albumáról?

Figyelt kérdés

Kimegyek a temetőbe 2010.

Szerintem nagyon sz*r lett!!! Kicsit BÁR hangja van BÁRcsak ne hallanám xD És ahogy feldolgozta a régi számokat.Undorító lett nagyon szomorú vagyok hogy egy ilyen jó számokat így elb*szott :(

Ja aki megakarja hallgatni ezt a borzalmas albumot az itt letöltheti

*****


Remélem senki se veszi meg !



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 26. 21:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ilyen sz*rt, még poénból se töltök le.

dicsak

2010. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
És vannak barmok Magyarországon akik megveszik ezt a rakás sz.rt!Én ha még fizetnének se venném meg!
2010. júl. 27. 21:30
 13/16 anonim ***** válasza:

17:04-es vagyok:

ha még röhögni akarsz:

Megjelent a média-cigány új albuma!


A Kimegyek a temetőbe (bárcsak vissza se jönnél te more) c. raj-lemez 12 undorítóan mocskos cigányzenét tartalmaz, a beszélni is képtelen Győzike előadásában.

Ezért a sz@rért komoly pénzeket kérnek ám el boltban!

És miért jó az, ha nem fizetsz érte hanem letöltöd?


-Miért adnál pénzt egy tetves média-cigánynak? Dolgozzon meg a pénzért,mint mindenki más! Ne a cigánykodásból éljen meg, hanem a kétkezi munkából!


-Győzike egyszer már öngyilkos akart lenni, ha nem veszik a lemezét, hátha újra megpróbálja és sikerül neki!


-Ha Győzike nem lát pénzt a lemezből kevesebb pénz jut a cigánykodásra. Lányai normális méretűre fogynak, és a dagadt zsír-vajda is ledob majd pár kilót.


NE VEDD MEG GYŐZIKE LEMEZÉT!


Töltsd le INGYEN!

XDD

(forrás: napiszar.com)

2010. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

ma 23:13

xD én is először a Napiszaron tudtam meg hogy megjelent ez a hulladék album xD meg a data.hu-s címet is onnan másoltam xD

Elég az ottani hozzászólásokat elolvasni xD Halok meg a nevetéstől XD

2010. júl. 27. 23:25
 15/16 anonim ***** válasza:
Le Győzikével, a zenéje is szar és még ostoba is!
2010. júl. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

ő nem ostoba csak egy analfabéta buta cigány aki azt hiszi hogy híres és az emberek csak irigységből gúnyolják ki xD

A zenéje nagyon szar a Győzike show is unalmas és az összes jelenet előre le van beszélve mert nem hiszem el hogy valaki ennyire hülye legyen mint ő bár kitudja XD.

2010. júl. 28. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!