Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Kárpáti...

Mi a véleményetek Kárpáti Rebekáról?

Figyelt kérdés

1. Szerintetek szép?

2. Nektek szimpatikus/kedvesnek tűnik?

3. Követitek instagramon?

4. Pozitív/negatív vélemény róla?



2020. ápr. 30. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Rákerestem, hogy ki ez. Az első pár kép alapján szépnek nem mondanám, asszimetrikus, pufi arca van és akkora homloka hogy projektorral lehetne rá vetíteni. Kedvesnek tűnik.
2020. ápr. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves első kicsit se vagy féltékeny...

Amugy meg nagyon gyönyörű magyar lány, de engem egyedül a hangja zavar, olyan nyávogos picsás..

De amugy a sminkes videoit nézem, a termékeket amiket ajánl megfogadom mert jol sminkel.

2020. júl. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
31 éves férfiként mégis mire lennék féltékeny szerinted? Őszinte véleményt mondtam.
2020. júl. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
2-es, ne legyél meglepődve, nekem is vannak olyan fiú-férfi ismerőseim, akiknek nehéz simán szép kinézetű lányt találni, mert folyton kivetnivalókat kapnak (túl hosszú homlok/nem elég jól fésült szemöldök/túl vékony alsó ajak/túl rövid haj/túl hosszú karok - szóval ilyen agyfassságok, amik amúgy normálisan észre se vevődnek). el kell engedni az ilyeneket, neked úgysem árt.
2020. júl. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es ha észre veszed pont az ilyen nagyon kritikus emberek a legrondábbak a többség szemében mindig az kritizál mindenkit akinek a saját maga hiányossága van, kiváncsi lennék az ilyen embereknek milyen mértani tökéletes arcuk van és tökéletes börük.
2020. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén és objektíven elmondom róla a véleményemet:

5 éve, kis 16 éves, sminkeléssel ismerkedő tiniként ő volt a KEDVENC videósom.

Igényesen megvágott videói voltak, amiknek tényleg volt tartalma. Szerettem, amilyen részletességgel magyarázott, elmondta az ŐSZINTE véleményét minden egyes termékről. Az általa használt sminkek legnagyobb része kifejezetten olcsó volt, mégis jó minőségű, - rengeteg dolgot kifejezetten az ő ajánlása miatt vásároltam meg, és köszönöm szépen neki, a mai napig működnek rajtam, rendszeresen újraveszem őket.

A videói alapján kifejezetten szimpatikus, szerethető, kedves lánynak tűnt.

Sokáig nem is tudtam egyébként, hogy szépségkirálynő volt.

Ő volt a szememben a “jófej szomszédlány”, akihez üdítő visszazarándokolni a csatornáján keresztül, ha az embernek aznap rossz napja volt.

Aztán eltelt pár év, amikor a legtöbben egyszerű sminkvideós lánykákból “influenszerekké” alakultak, - nála pedig szemmel látható volt egy elég nagy arculatváltás... inkább minőségromlás.

A látványos megélhetési szponzorációk által elhalványodott bennem annak az alázatos, őszinte lánynak a képe.

Nem tudtam eldönteni, hogy azért ilyen, mert a jelleméből adódóan annyira naív, hogy senkinek nem mer nemet mondani, - vagy a kis jóhiszemű babaarca csak egy álca neki, eddig is ilyen volt, - továbbá jó pénzért bármit elvállal, a köztudottan semmit érő placebokat is bereklámozná némi juttatásért, mert egy két lábon járó reklámfelületté lett.

Amikor még nagyon kevés követője és még egy szponzora sem volt, tényleg odatette magát, a tartalmai tényleg magas minőségűek, kreatívak és igényesek voltak. Aztán ahogy növekedett a követőtábora, egyre többen keresték meg... és mára ő az ország elsőszámú tipikus megélhetési influencere. Nincs olyan Instagram posztja már, aminél nem virítana ott a #hirdetés címke, és hol Perwoll mosószerrel, Zewa WC papír gurigákkal, a leggagyibb low budget ajakápolókkal, hol Karl Lagerfeld táskákkal vagy high end parfümökkel, sminktermékekkel pózol egyre hiányosabb öltözetben. Egyébként ez is abszolút a távolról tündibündinek tűnő, de valójában kőkemény műanyag jellemére vall, - senkinek nem tud nemet mondani, mert kell neki a pénz.

Köpönyegforgató. Ha az egészséges és a zero waste életmódot divat promózni, akkor ő is beáll a sorba, - de pár képkocka után már jöhet a chips, a tonnányi, hasznavehetetlen low budget sminktermék, - aminek mint tudjuk, a kihasználatlan háromnegyede rövidesen az enyészet martaléka lesz... - és a Sodium Laureth Sulfatos tusfürdők.

Annyira műanyag lett ez a lány, hogy már nem is lehet mihez hasonlítani. Most már videókat reklám nélkül nem is készít. Az is mind valami semmitmondó, 0 tartalom, ahol az egész 5-20 perc akörül forog, hogy “ő most együttműködik ezzel a márkával, és nem gondolta volna, hogy ez ennyire jó lesz, de aztán olyan jól bevált neki, mint előtte semmi ezen a világon, és ezért javasolja, hogy ti is szerezzetek be egyet”. Mintha valami 2006-os Teleshopot néznék.

A tipikus példája annak az esetnek, hogy ha a szomszéd Mariska néni nyerne 50 millát a lottón, akkor hogy sáfárkodna vele, és mennyire törne élre a valódi jelleme, - és a gyerek/tinédzserkori beszámolója alapján el is hiszem, mennyire örül most ennek a sok lehetőségnek, de ettől függetlenül nem kéne arra építenie, hogy non stop átveri a palánkon a nála jóval fiatalabb követőit. Nem megszólásból mondom, de abból az aranyos, kedves(nek tűnő) lányból egy non stop alfélmutagotatós szekunder celebecske lett. Tudom, a TV-s karrier is betett neki alaposan.

Nagyon rosszul áll neki ez a kamu “luxibukszi” imázs. Most úgy fotózkodik menci éttermekben, luxus hotelekben, mintha világ életében ez lett volna a természetes élettere.


Egyébként mélyen, belül még néha-néha felfedezem benne azt a kedves, őszinte lányt. Remélem, egyszer végleg visszatalál magához.

2020. aug. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!