Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tom Hiddleston vagy Benedict...

Tom Hiddleston vagy Benedict Cumberbatch a híresebb?

Figyelt kérdés
És melyik a tehetségesebb?
2020. máj. 6. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Mi alapján mérnéd a hírességet és tehetségességet?
2020. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, de ha nem lehetne mérni, akkor nem éreznénk azt sem, hogy a Pink Floyd vagy a Radiohead az híresebb és minőségibb mint kisgrofó...

Vagy nem tudnánk eldönteni, hogy Hugh Jackman vagy én vagyok a híresebb.

Szóval mérhető, csupán a 2 színész esetében azért nehezebb megmondani, mert sokkal szorosabb az állás.

2020. máj. 6. 15:12
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

"Szóval mérhető, csupán a 2 színész esetében azért nehezebb megmondani, mert sokkal szorosabb az állás."

Hát, nem igazán, csak épp szélsőséges példák alapján egyértelműen eldönthető. Ha valakit szinte senki nem ismer, az nyilván nem olyan híres, mint akit rengetegen ismernek. De ugye a rengeteg vagy a szinte sem objektív értéket kifejező szavak.

2020. máj. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
A másodikat bírom, az elsőről fogalmam sincs, hogy kicsoda. Szerintem ez így elég jó mérce :]
2020. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elsőt nem ismerem, Benedict az egyik kedvenc színészem, szóval számomra egyértelműen ő
2020. máj. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
53%
Szia! Ha az segít nekem Ben a 3.,Tom pedig az 5. kedvenc színészem :D Szóval én inkább Benedictet mondanám, de Tomot is nagyon tehetségesnek tartom.
2020. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem mind2 a kedvenc színészem. Szerintem Hiddleston talán híresebb, legalábbis több fanja van. Mindketten nagyon tehetségesek is.
2022. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!