Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Paul Street...

Szerintetek Paul Street nagyon megváltozhatott?

Figyelt kérdés
Néztem egy régebbi videóját, amiben még 13 éves volt, és számomra elég szimpatikus volt az "élet felfogása" :D szerintetek nagyon megváltozhatott azóta?
2020. máj. 6. 22:37
 1/5 anonim válasza:
90%
En is ugyanigy gondolom. Azzal a videojaval meg nem is volt gond amelyikben elmeseli, hogy kirugtak. De az utana levo, amiben videos uzenetet kovetel a tanarjatol hogy miert tette... Szerintem gaz es mar kicsit too much
2020. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Keveri a dolgokat a kicsit. Nem igazán értem, hogy minek teregeti ki a magán életét egy random toplistás csatornán. Értem én, hogy zavarja ez a dolog meg minden, de nem hinném, hogy túl sokan néznék a személye miatt a videóit. Ha lecsupaszítanánk az összehordott témákat belőlük, akkor egy egész rosszul beszélő/fogalmazó srácot kapnánk és ennyi. Néha a fejem verném a falba egy-két ragozása hallatán. Arról nem is beszélve, hogy rengeteg szót egyszerűen teljesen rosszul használ. Abszolút nincs tisztában a jelentésükkel. Állítása szerint megvágja ezeket a videókat, hogy ne legyenek hibásak, mégis ilyen borzalmasak nyelvtanilag. Nem állítom, hogy hazudik a tanáros videóiban, de mindenesetre én azért kicsit kételkedem benne, hogy minden úgy történt, ahogy ő gondolja. Ország-világ elé kiteszi ezeket a videókat egetrengető hibákkal teletűzdelve és képes azt mondani, hogy ezek vágott/javított verziók. Így, hogy még ezekkel sincs tisztában, elég könnyen el tudom képzelni, hogy ebben a tanáros témában sem igazán látta be a saját hibáit.

Több jel is arra utal, hogy teljesen hamis önképpel rendelkezik (meglátásom szerint az elejétől fogva). Számomra nagyon unszimpatikus az ilyesmi, de a témák miatt néha még így is megnézegetem pár videóját.

A pozitív életfelfogását pedig lehet, hogy ő maga is elhiszi, de abszolút nem aszerint cselekszik legtöbbször

2020. máj. 7. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Nyugi, kis idő és helyrejön és jobban fog húzni az inas, mint bármikor.

Ez olyan Harcosok klubja dolog.

Most van a zűrös rész:)

2020. máj. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
88%

Ami a tanáros videót illeti, szerintem semmi baj nincs azzal hogy a nagyközönség előtt tette, mivel elég nagy követőtábor van mögötte, ott van 359 ezer ember akik támogatják és akiket ő is szeret, szóval miért ne tehette volna? Elmondta hogy azért is csinálta, mert tudja hogy ilyen sok emberrel előfordul és hogy tegyenek az ügy érdekében ha velük is ez a helyzet. És amint bárki láthatja, nagyon sok embert megnyílt a videó hatására és leírták vagy elmesélték a saját történetüket. És utána kirakta azt a videót amit kritizált itt valaki. Ő is tudja hogy azt nem kellett volna és le is szedte, mivel nem úgy beszélt benne ahogy akart és látszik, hogy dühből beszél, szóval nyugi van emberek, már kint sincs az a videó.

Ami a “borzasztóan nyelvtanilag hibás” szövegeket illeti, ez azért nagyon nagyon nagy túlzás. Egyrészt, igen persze hogy néha hibázik benne, ne mondd nekem hogy van olyan akivel még nem fordult elő hogy nem úgy használt egy szót ahogy kellett volna. Ettől eltekintve viszont szereti amit csinál, ez látszik is, összeszedett és igényes a tartalma. Emberileg pedig mindenki döntse el hogy szimpatikus e neki vagy nem, bár hozzáteszem hogy egyaltalan nem rossz ember és intelligens a korahoz kepest. Pusz

2020. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Nahát, valaki 18 évesen nem olyan, mint 13 évesen volt.

Különös.

2020. aug. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!