Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek tényleg olyan...

Szerintetek tényleg olyan rossz volt Kovács Gyopár a Rising Starban?

Figyelt kérdés

Nemrég néztem végig a Rising Start. 2014-ben forgatták.


Ott volt egy 15 éves lány, Kovács Gyopár. Nagyon lehúzó kritikát kapott Mező Misitől (ő volt az egyik zsűri, a Magna Cum Laude frontembere).

Különböző cikkek kommenteinél is alázták ezt a kislányt, k.rvázták, anyáztak neki. Nem csoda, hogy a végére már nem úgy teljesített.


Szerintem nem volt rossz, ha nem lettek volna ezek a sértegetések, talán tudott volna jobban teljesíteni. Nrm hiszem, hogy ő nyerte volna meg a Rising Start, de helye lett volna a döntőben.


Aki nem tudja, kiről van szó, az ne írjon olyanokat, hogy ki ez stb.



2020. máj. 7. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom ki Kovács Gyopár,néztem végig a műsort és nagyon sajnálom hogy vége van,csak pozitív élményeim vannak magával a műsorral kapcsolatban.


Kevés olyan műsor van ami nem a lehúzásról szól,pl:XFactor,hogy SMS ért szavazz hanem volt egy applikáció amin keresztül lehetett szavazni.Színvonala is volt,tehát nem egy Dallos idétlen Boglárka és Puskás (hetero?)Péter ült a székbe,vagy a többi cigány,szerintem érted mire gondolok.


Na de Gyopárra visszatérve szerintem jó hangja van,bár azért volt 1-2 hamis hang amikor is nem kellett volna szegényt úgy leszidni.

De az tény hogy jó,hogy nem ő nyerte meg.


Amúgy a tesója,YouTubeozik,és van egy kishúga aki szintén szerepelt egy tehetségkutatóba,tehát ilyen ismert család:D

2020. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 brendon39 válasza:
Nem rossz énekes Gyopár igaz a döntőkben kicsit vergődött (de voltak jó produkciói akkor is); Mező Misi pedig nagyon unfair volt vele a párbajadáson aratott siker után
2020. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!