Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti kedvelitek Marist?

Ti kedvelitek Marist?

Figyelt kérdés

Én egyszerűen imádom. Szerintem nagyon aranyos és jófej.

:3



2020. máj. 9. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Nincs vele különösebb bajom.

Habár jópár tizenéveseket hülyítő YouTuberhez/influencerhez lenne pár keresetlen szavam, - szerintem kifejezetten kedves, jó hangulatú tartalmakat gyárt annak ellenére, hogy nem én vagyok a célközönsége.

Rajta abszolút látszik, hogy valódi örömmel, természetességgel csinálja a videóit, nem az a fő érdeke, hogy mennyit kap érte.

2020. máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Régen sokat néztem, de aztán erőltetett és mű lett a content. Emberileg nincs vele bajom, kifejezetten szimpi még mindig
2020. máj. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem, csak ritkán van videója.

Nagyon szimpi, spontán csaj.

2020. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Pénzéhes leszbikus...
2020. jún. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg nyugodtan de én nem bírom, egy igazi humán bérelhető hirdetőfelület lett.
2020. jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem régebben jó, értékes tartalmakat gyártott, én főleg a fiataloknak szóló komoly témájú videókat szerettem tőle. Ezek közül valamelyiket már törölte. Én bírom, mert tisztában van a felelősségével, figyel, hogy milyen példát mutat a fiataloknak. Az utóbbi egy évben már nem nézem, mert kicsit sok kajás videója lett, ami az elején érdekes volt, de most már sok és ugyanolyan számomra. Remélem, visszatér a régebbi stílusához.
2021. jan. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!