Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok a mostanában...

Mit gondoltok a mostanában felkapott Herby esetről?

Figyelt kérdés
Azt hogy fizikailag, és lelkileg bántotta volt párját Diát , meg hogy még mit csinált ez a féregnek sem nevezhető ember.

2020. máj. 11. 17:17
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
65%

Én itt gaykorin találkoztam ezzel most harmadszor. Beleneztem Dia vallomasaba, elég durva dolgokat tett ez a féreg. Ha meg csak a fele is igaz... Én régen az anyad sorozatát néztem, maga az ember és a többi munkássága sosem érdekelt...

Pszichiátriai eset.

2020. máj. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
14%
KAMU!
2020. máj. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
80%
Én mai napi nem tudom elhinni, hogy egy ilyen embernek hogyan lehetett bármiféle létjogosultsága a youtube-on... Nem érdekel a mostani helyzet, eddig sem követtem csak nagyjából tudtam, hogy ki is ő. A fickónál már csak a követő tábora szánalmasabb.
2020. máj. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
65%

Egyértelmű bizonyíték lett számomra, hogy egy élősködő, semmittevő féreg, akit az ország tart el.

Tanúbizonyság arról, hogy az interneten bármit el lehet játszani, - azt is, hogy valaki ártatlan, minden szép és jó körülötte, és így kiépíti a kis naív követőtáborát - közben 50%-ban sem fedi a valóságot, mert még szép, hogy nem ezeket az elborzasztó sztorikat nyomja az emberek képébe.

2020. máj. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
66%

Sok ferdítés van Dia vallomásában amitől az egész hiteltelenné válik.

Nem Herbyt védem de itt két állítás van egymással szemben, nem lehet kategorikusan, vakon hinni valakinek.

Egyébként Dia pont most akarja újraindítani a csatornáját.

2020. máj. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
71%

Aki utálja szó nélkül elhiszi.

Én semleges vagyok a személyét illetően, nem láttam az összes videóját, néhányat megnéztem, de ennyi. Nem utálom, nem is rajongok érte, számomra semleges.

Én azt mondom, hogy az éremnek két oldala van, volt egy régebbi videója amit a Dailymotionre töltött fel amiben Dia beteges féltékenységéről beszélt.

Azért tudom megérteni, mert én is éltem ilyen kapcsolatban. Amikor az ember görgeti a facebookot és épp egy csajról kint van egy kép, majd a párja rögtön rászól, hogy "MIKET NÉZEL TE?" Valamint megnéz egy filmet, amiben éppenséggel van olyan jelenet (mai sorozatoknál kimondottan gyakori) már robban is a bomba. Elég hamar kialakul az emberben egy olyan érzés mintha börtönbe lenne. Bármit amire épp rá akarsz keresni a neten előtte jól átgondolod, hogy "hmm vajon lehet azon az oldalon bármilyen nőről kép? mert akkor inkább meg sem nézem".

Lényeg, hogy ez az embert olyan szinten fel tudja őrölni, hogy olyan dolgokat csinál amiket alap esetben nem tenne.

Nem tudom, hogy Dia állításai igazak-e, viszont ha igen akkor könnyen lehet hogy a féltékenység vezetett ezekhez a dolgokhoz. Bár én soha nem ütöttem meg a páromat, de a fenti esetek után bennem is néha volt olyan ideg, hogy legszivesebben szétvertem volna valamit. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy jogosan bántalmazta én csak azt mondom, hogy a másik oldal sem biztos, hogy 100%-ban ártatlan. Ilyenkor az ésszerű döntés a szakítás, csak amikor az ember egyrészről szereti a párját és kötődik hozzá másfelől gyűlöli a beteges féltékenysége miatt akkor már kicsit bonyolultabb a helyzet.

Persze felmerülhet, hogy amennyiben Dia nem teljesen az igazságot mondja, úgy az előbb említett videó is lehet, hogy csak ferdítés Herby részéről.

Ez az amit soha nem fogunk megtudni.

2020. máj. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
87%
Szefi is megerősítette.
2020. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
11%
Az egész kamu!! Diának feltörték a trash csoportosok az e-mail címét és így minden más fiókját is (insta, Facebook stb.) ezért lett törölve nem csak a videó de az egész csatorna is.
2020. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
67%

Egyértelmű, hogy igaz. Tuti. Herby-nek pár videóját láttam abból kiderül, hogy egy alkoholista roncs, aki semmi értelmesvideót nem csinál csak piál meg hülyeségeket beszél részegen.


Az a videó is sokatmondó mikor egy tizenéves gyerekkel üvöltözik a lépcsőházban meg rendőröket akart ráhívni, mert odament autogrammot kérni, miközben ő maga írta ki a címet és buzdította erre a rajongóit.

2020. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
93%

#8 tessék itt van szefi videója

[link]

2020. máj. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!