Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vecsei H. Miklóssal mi van...

Vecsei H. Miklóssal mi van mostanság?

Figyelt kérdés
Nagyon eltűnt a köztudatból mióta nincs Facebookja. Lehet róla tudni valamit? Pannával végül újra összejöttek?

2020. máj. 12. 21:01
 1/8 anonim válasza:
24%
Mostanában szándékosan próbál kevésbé jelen lenni az ilyesmi platformokon. Én nagyon szeretem őt, mint színészt, nagyon jók az interjúk vele, szimpatikus gondalatai vannak. De hadd legyen már egy kis magánélete, hadd tartozzon kettőjükre, és a közvetlen ismerőseikre az, hogy mikor, hogy és miért vannak vagy nincsenek együtt.
2020. máj. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Szakadjatok már le róla!
2020. máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom direkt nem szeretné a magánéletét a nagyközönség elé tárni.


Ha színházzal kapcsolatban lesz vele valami, arról úgyis tudni fogunk. A magánéletéhez meg csak annak van köze, akit ő maga abba beavat.


Feltételezhetően nem véletlenül törölte le magát a Facebookról sem.

2020. máj. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem addig a pontig okes amíg az a KERDES !! Hogy van vagy nincs or együtt vannak vagy nincsenek ... ennel több Ne legyen !!! De ezekbol sem kell 100!!! A többi dolog meg menjen privátban az illetők között !! Amúgy meg nem véletlen törölte magát mindenhonnan és most nem is az elvetemült rajongókra gondolok aki követi / te az azért látja !! Na pussz
2020. jún. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Jó par kg felszedett ....
2020. júl. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Végül újra összejöttek Pannaval?
2020. aug. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Már régen hallottam , de igaz hogy Miklos megkérte a barátnője kezet??
2020. okt. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Most ki a baratnoje? Olvastam, hogy új párja van.
2021. ápr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!