Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tini Stoessel utálja Lali...

Tini Stoessel utálja Lali Espositot?

Figyelt kérdés
Nem értem az egész szituációt. És kíváncsi lennék, hogy így van-e, és ha igen, akkor mi az oka. (Ráadásul már más híres emberről is hallottam, aki utálja.)

#tini #Argentína #Tini Stoessel #Latinamerikai sztárok
2020. máj. 18. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én nagy Tini-rajongó vagyok, de pontosan még én se tudom, mi ez a nagy viszálykodás, ami már évek óta megy közöttük. Ezért egyáltalán nem biztos, hogy pontos információkat fogok írni, tehát bocsi előre.

Én igazából arra gondolok, hogy a nagy füstöt a butább rajongók okozzák, akik szeretik összehasonlítgatni a hírességeket. Tinit Karol Sevilla ellen is fel szokták hozni, pedig a két lány jóban van egymással, többször is találkoztak és sosem mondtak egymásról rosszat. Meg hát örök kérdés ez a Billie Eilish vagy Ariana Grande, pedig ők is nagyon szeretik egymást.

Lali Esposito az argentin celebvilág egyik "legmegosztotóbb" személye. Tehát nagyon sokan utálják. Ha jól tudom, az egész 2013-ra nyúlik vissza, amikor Tini megnyerte a Martin Fierro díjat 15 évesen. Emiatt nyilván sok másik híresség irigy lett Tinire, amiért ilyen fiatalon, hirtelen így betört a köztudatba és ilyen sikeres lett. Sajnos irigy emberek mindenhol vannak, nyilván az argentin hírességek között is. Azt hiszem Lali testvére megosztott valami rossz véleményt Tiniről, erre pedig Tini szülei úgy válaszoltak, hogy ők is kitettek valamit Laliról. Talán itt indult az egész vita. Aztán nemrég volt megint valami, ahol Lali valami rosszat mondott Tiniről és az anyukájáról, meg live-ban Mau y Ricki zenészpárostól megkérdezte, hogy kivel van a kedvenc kollaborációjuk. Tudni illik Mau y Ricki eddig csak Tinivel és Lalival készített közös számot. Illetve még egy "fontos" tény: Lali kb. 2007 környékén járt Peter Lanzani, argentin színésszel. Ugyanez a Peter 2013-tól 2015-ig Tinivel is járt. Lehet ez is valamilyen feszültség közöttük, de az is lehet, hogy ezt csak a pletykás sajtó mondja.

Viszont ezt a nagy ellenségeskedést cáfolja az, hogy Tini és Lali mutatkoztak már együtt, és kifejezetten kedvesek voltak egymással, továbbá Tini nyilatkozta azt is, hogy szívesen csinálna közös dalt Lalival.

Bemásolok egy-két közös képüket: [link]

[link]

[link]

Illetve itt van egy cikk is, ahol olvashatsz kicsit Laliról és, hogy miért van róla ennyi rossz vélemény, továbbá a cikk a Tinivel való kapcsolatára is kitért: [link]

Szerintem azt fontos Tiniről megjegyezni, hogy ő egyáltalán nem az a szidós fajta, sosem mondott senkiről rosszat nyilvánosan, még az exeiről sem, kifejezetten békés típus.

2020. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Azóta szerintem mar nincsenek rosszban .

Nem olyan rég , Tini kitette Lalit az insta sztorijába, gratulált neki egy jelöléshez.

Felesleges szerintem a rivalizálás , szerintem mindkettő értelmesebb annál. Ami volt , elmúlt.

S ha Lali valóban irigy volt Tinire a díjakért , azóta sokszorosan kárpótolva lett a sok díjjal amit megnyert O is .

Én személy szerint Lalit imádom , lenyűgöző lett az új lemeze is.

Beindult twitteren egy pletyka , hogy Lali és Tini közös dalban fog szerepelni Bizarrap-el.

Hat reméljük , igaz lesz . 😀😀

2020. dec. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!