Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fogtok imádkozni ma este...

Fogtok imádkozni ma este 8-kor ÉNB Miki felépüléséért?

Figyelt kérdés
Agyvérzést kapott, nem sok esélyt adnak neki az orvosok.

2020. máj. 19. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem
2020. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:(
2020. máj. 19. 15:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, ki ő. Akárki is, jobbulást neki.


Imádkozni nem fogok. Egyrészt nem vagyok vallásos, másrészt meg sajnos hozzám sokkal közelebb álló emberek is épp nagyon betegek, úgyhogy ez "lefoglal".

2020. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
Ez valami vicc vagy trollkodás akar lenni?
2020. máj. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4

Mire gondolsz? A barátnője kért meg mindenkit hogy ma este 8-kor imádkozzunk együtt érte.

2020. máj. 19. 16:24
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Legalább a rendes nevét kiírhattad volna,ha már hivatkozol rá... Czibók László!
2020. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem
2020. máj. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok vallásos, de sokszor gondolok rá
2020. máj. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem ilyenkor kell istenhez fohàzkodni , hanem tiszta szívből hinni benne mindennap, nem fog segíteni ha csak akkor imádkozik valaki 365 napból amikor baj van 364 napot meg carik az egészre és nem is hisz benne..Nem is értem mégis mit vàrnak az ilyen emberek istentől hiszen olyan messze vannak tőle mint Makó Jeruzsálemtől..egyébként ez az eset hasonlít Hypós Feri esetére( 90 évek hirhedt Ferencvàrosi vezérszurkolója, )ő is gyúrt, ő is kokszolt sokat és agyvérzést kapott egy hét múlva meghalt és ő is kb annyi ídős volt mint Czibók úr +- pár év..Kívànom neki épüljön fel !!!
2020. máj. 21. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én kívánom, hogy megfelelő egészségügyi ellátásban részesüljön, megfelelő szakorvosokkal, ugyanúgy mint mindenki másnak ugyanezt kívánom. Kívánom a legjobbakat, és kész. Isten nem egy jóságos szakállas öregapó, aki úgy néz ki mint Zeusz és ha könyörgünk neki, akkor megsegít. Hanem egy felsőbb hatalom, amit teljesen mindegy, hogy Istennek nevezünk-e vagy karmának vagy sorsnak, vagy akárminek. Hogy kinek mit ad meg vagy mit bosszúl meg, azt nem tudhatja senki.
2020. máj. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!