Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Adam Lambertről mit tudsz?

Adam Lambertről mit tudsz?

Figyelt kérdés
Minden pletykára, amit tudsz, hallotár róla, meg persze személyes vélemény is érdekel. Az a legjobban.
2010. júl. 30. 19:43
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Mindenkit felpontoztam ^^
2010. júl. 31. 12:02
 12/25 anonim ***** válasza:
16%
azt, hogy b¤zi
2010. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
0%
zibu....mondgzosan
2010. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Bu.i
2010. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy elhidd már a sok hülyeséget!Dehogy biszex. És nem szerelmes Billbe,csak annyit mondott az egyik interjúban hogy Bill szép és szívesen vásárolgatna vele,mert látszik hogy hasonló az ízlésük. Erre a magyar sajtó (Bravo és társai) felfújták és lehozták hogy Adam halálosan beleszeretett Billbe,kb...:D A biszex hülyeség meg onnan jött hogy elterjedt hogy kavart Keshával,ami szintén nem igaz.

Amúgy nagyon szeretem a számait és a hangját.Elég szomorú hogy egyesek csak annyit fognak fel belőle hogy meleg.

Amúgy ha sokmindent meg akarsz tudni róla kedves kérdező akkor ajánlom neked a legjobb magyar rajongói oldalt: [link] Nem 12 évesek szerkesztik,akik csak azzal foglalkoznak,hogy jaj de cuki. A szerkesztő nagyon jól informált,érdemes megnézni az oldalt.Van életrajz,lefordított Rolling Stone interjú,amiből sokmindent megtudhatsz Adamről.

2010. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
én valahol azt olvastam h zsidó.... :/ hát h igaz e azt nem tudom
2010. szept. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Igen,zsidó.
2010. szept. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Igen zsidó és meleg is (és nem biszex nem tudom honnan jött ez)

De nehogy már ez alapján ítéljük meg! Aki csak annyit tudott írni hogy b*i annak csak annyit hogy ezzel magatokat minősítettétek!

07-31 01:01- szerinted nincs hangja? akkor mégis hogy jutott el idáig és mért tartják őt az American Idol igazi győztesének holott nem is ő nyerte?

2010. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
ti tudatlanok a pletyiknek soha nem kell hinni nem bisex hanem meleg nincs belezúgva Billbe csak sokszor felhozzák őt is Adamnél mert hasonlítanak ... nagyon rendes ember napi szinten kapcsolatban vagyok vele na msot ezt nem szokták elhinni az már nem az én bajom de ha tudni akartok róla vamit kérdezzetek engem én nem hazudok .... és akik utáéják azé jól gondolják meg h szájukra veszik mert attól h ő meleg még ember és kúrva kedves vicces jó el lehet vele hülyülni
2011. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Drága utolsó... ezeket már előtted én is és még jó páran leírtuk, de furcsa hogy leoltod a népet majd utána biggyeszted hogy ismered, nem gondolod hogy ez ellentmond??????:D Elárulom hogy nem ismered Adamet még akkor sem ha olyan oldalakról tájékozódsz amik nem a hazugságokat írják le;)
2011. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!