Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sok szó esett már Herbyről,...

Sok szó esett már Herbyről, hogy kinek mi a véleménye róla, most jöjjön a másik fél kinek mi a véleménye Diáról?

Figyelt kérdés
Soha nem volt szimpi az a nő. Olyan mániákusnak néz ki. Meg ez, hogy mindenhonnan leszereltette az ajtót... Szegény Kimberli szobáján sincs, ahogy néztem instagrammon még most sem, pedig már egy 13 éves kamaszlány. Az anyja meg a pasija kb 2 méterre khm élik a szexuális életüket a kamaszlány meg hallgatja... Ez csak szerintem undorító? Megalapból hány éves a pasija? Van már nagykorú? Van köztük vagy 25 év és Herbyt piszkálják a fiatal barátnői miatt...

2020. jún. 14. 09:00
A kérdező szavazást indított:
Beteges, hogy nincs ajtó, nem szimpatikus Dia.
Szimpatikus Dia.
Nem baj, hogy hallja Kimberli.
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már ez a téma elég lerágott csont. Még jó hogy "brétúrós" kérdéseket nem látok manapság...
2020. jún. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Mindig is érdekes volt számomra az a nő. Nem tudom mire volt jó neki ennyi év után felbukkanni és balhét csinálni, de gondolom hiányzott neki a figyelem.

Régen azért csinált egy pár videót ő is egymagában, mikor e-maileket küldtek neki és reagált a történetekre, sőt olyanra is emlékszem hogy megmutatta hogy csinálja meg a hajàt. Én nem hiszem, hogy mindez az akarata ellenére történt. Minden amit mondott és tett a közelmúltban csakis őt minősíti. Érdekes hogy azt mondta, nem engedte nevelni a kislányt a Petinek és közben meg ő volt aki együtt készült vele az iskolára és ide-oda tették a csatot a hajában hosszú perceken keresztül, hogy jó legyen a kislánynak. Volt olyan videó is ahol mellette ült a Kimberly és azt mondta hogy ,,szeretlek Peti”. Ha olyan rossz lett volna, azt a gyerek is érezte volna és nem lett volna oka szeretni őt. Szerintem álszent, pláne ezzel a kapcsolatos témával kapcsolatban hiszen az ő párja is fiatalabb.

2020. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Feltűnési viszketegségben, szenvedő qrva!
2020. jún. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvalt a ferjetol, de nem attol van a gyerek, herbyvel el, es kozbe a tanc tanaraval is kefel:D Hat nem maradt poros a nunija az biztos :D
márc. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!