Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nőkhöz (is) vonzódó személyek!...

Nőkhöz (is) vonzódó személyek! Szerintetek külsőre Julija Volkova vagy Jelena Katina a szexibb/vonzóbb/szimpatikusabb? (Kizárólag külsőre.)

Figyelt kérdés

Julija: [link]


Jelena: [link]


Ha egyikük se vagy mindkettő akkor hangsúlyozom az a kérdés, melyikük inkább.



2020. jún. 15. 18:43
A kérdező szavazást indított:
Jelena (30 alatti férfi vagyok)
Julija (30 alatti férfi vagyok)
Jelena (30 feletti férfi vagyok)
Julija (30 feletti férfi vagyok)
Jelena (30 alatti nő vagyok)
Julija (30 alatti nő vagyok)
Jelena (30 feletti nő vagyok)
Julija (30 feletti nő vagyok)
44 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Fiatalabb korában a fekete. Most egyiktől sem estem hasra.
2020. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem ismerem a párost, de van néhány szám ami megvan, hogy ők az előadói.


Ahogy nézegettem a régebbi/mostani fotóikat, mindenképpen Jelenát mondanám a favoritnak.

Alapból bejön a vörös haj, és nem mellesleg a mai napig természetesebb a külseje az utóbbi hölgynek. Ez nagy pozitívum.


Ez a Julija mostani "kiégett milf" formája nem jön be.

24f

2020. jún. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Én nőként azt mondom, Julia, viszont szerintem a plasztikai műtétek előtt vonzóbb volt. Tetszett a fekete rövid hajjal anno
2020. jún. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalként szerintem Julija is szép volt, de a mostani külseje nem igazán tetszik. A plasztikásztatás engem kifejezetten taszít.

Viszont már a régebbi képeken is szebbnek találtam Jelenát. Valamint még mindig sokkal természetesebben néz ki, mint Julija.


OFF: Na meg tudom, hogy azt mondtad csak a külső, de Julija homofób megnyilvánulásai is hozzátettek a róla alkotott véleményemhez. (szerinte a meleg férfiak nem igazi férfiak és kitagadná a fiát ha meleg lenne) Alapvetően nem foglalkozom azzal, hogy ki mit gondol a melegekről, de azt, hogy egy olyan ember, aki emberek milliói előtt csókolgatott egy másik lányt (meg fogdosta), illetve emellett hivatalosan biszexuális, elvárható lenne, hogy ne sértegesse a tőle nem sokban különböző embereket. Lehet csak én gondolom így, de engem kifejezetten frusztrál ez a megnyilvánulása. Pedig régebben meg azt mondta, hogy "mindenki azt szereti akit akar, fiú, lány..." Meg ott van a daluk a "мальчик гей" (meleg fiú) a szövegére nem emlékszem, de volt egy fellépésük, ahol tök érdeklődve nézte, ahogy két srác megcsókolja egymást. Számomra ott elfogadónak tűnt és nem úgy, mint aki csak megjátssza. De persze ez csak az én véleményem, ráadásul a kérdés nem is erre irányul, szóval elnézést.

2020. jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Jelena határozottan.19/l
2020. jún. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem Jelena szebb volt.
2020. jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalon Julia volt a nyerő,mostmár ha választani kell,inkább Lena.

Julia egy kicsit túlzásba vitte a plasztikát....


31/N

2020. jún. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
82%

Julia de persze a régebbi nem a mostani plasztikai műtéteken átesett :D

18/L

2020. aug. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Nekem korábban am Julia jobban tetszett a régi külsővel de mióta plasztikaztatott már nem tetszik annyira. Nem elvi kérdésből csak mert nekem külsőre már nem tetszik így sztem nem lett szebb csak csúnyább:((

Így most már inkább Lena tetszik

Személyiségileg am is Lena volt közelebb hozzam de így már külsőre is :)

24/L

2021. dec. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Régen Julia volt inkább a fav,(bár egyiküket sem rugdostam volna ki az ágyamból😃),de mostanra annyira eltorzult a sok műtéttől,hogy fujj.

Szóval Lena.


32/N

2021. dec. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!