Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tényleg megérdemelte ezt...

Tényleg megérdemelte ezt Chloe Ting?

Figyelt kérdés

Tegnap futottam bele egy Greg Doucette nevű emberbe, aki Chloe Tingről csinált egy videót, ahol szerintem nagyon rondán és megalázóan beszélt róla. Főleg akkor, amikor (amúgy a legkönnyebb) videóját gyúnyolta ki. ---- https://www.youtube.com/watch?v=3bb7wKgEpPs&t=890s ----


Én egyet tudok érteni Greg egy-két mondatával, és igenis, vannak dolgok, amiket ki kellet mondani, de ezt nagyon megalázó stílusban teszi.

Azt hozta fel, hogy az ő videó csak és kizárólag Clickbaitesek. Persze, tudom, vannak olyanok is, de nehogy már van valaki aki olyan hülye hogy tényleg elhiszi azt, hogy 2-3 hét alatt lesz kockahasa. Ezt ő is sokszor kimondta, hogy ne várjanak el "six pack" hasat 2 hét alatt. Meg persze mond egy-két butaságot is, amit ki kell javítani, de nem úgy ahogyan Greg teszi.


A második dolog (és egyben utolsó), amit mondani szeretnék, hogy Chloe Ting KEZDŐKNEK, ill. HALADÓBB csoportnak csinál videókat, ahol inkább fiatal lányok leakarnak dobni x kg és egy picit megerősödni vagy beleakarnak kezdeni a sportolásba. Szerintem erre az ő videói fantasztikusak. Én is túlsúlyos vagyok és az ő Summer Shred programja és egészséges étrenddel eddig leadtam két hónap 7 kg.



2020. jún. 17. 08:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem érdemelte meg , láttam néhány liveját igazából nagyon kedves lány és a műfajában , tehát a kezdőknek és kicsit haladóbakkank készült témában is igazán jó,ha megnézünk pár reakciót a programjaira igenis nagyon szép eredményeket értek el az emberek az Ő edzéseivel, akár a 2 hetes programjával is.

Egyébként a stilusról meg ,mindenki mondhat bármit hírességekről vagy akár egy vitában érvelésnek ,de a stílusa a beszédnek iszonyat fontos és ez az amit ő bizony elcseszett.

2020. jún. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!