Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Paul Streetről?

Mi a véleményetek Paul Streetről?

Figyelt kérdés
Én igazából már évek óta, talán több min 3,5-4 éve nézem, de lemaradtam a nagy copys vitáról. Megnéztem pár videót a témáról, amikben nyomós érvek elhangoztak , de még így is szeretem Pál uccát úgy, hogy el fogadom, hogy valaha csinált egy másolt videót. Többről nem tudok, lehetséges hogy vannak. Elég szomorú lennék, mert tényleg nagyon birom őt. Ti mit gondoltok róla és a munkásságáról? Pozitív-negatív jöhet, csak kúltúráltan, légyszi (gondolok itt a "szar, fos, egy ge.." véleményekre).

2020. jún. 17. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Én bírtam, nekem Nemecsek volt a kedvencem, sajnáltam szegényt, Geréb viszont egy köcsög.
2020. jún. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hehe, leesett.
2020. jún. 18. 00:10
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Néha nézem. Én bírom. Összeszedett, jól adja elő magát és az átlag magyar youtube szinten bőven felül van.

A copy dolgot amúgy nem vágom, mi volt?

2020. jún. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Én is kedvelem, mint videóst. Azt gondolom, hogy tehetséges fiú, összeszedett és választékos. Szerintem igen egyedinek mondható. Nem olyan, mint minden második youtuber Magyarországon. Igazi elvont művészlélek, ha lehet ilyet mondani.

A copy dologról viszont én sem hallottam.

2020. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó Kettőnek üzenem:

Ha jól tudom, volt egy vitája Szefivel is, de Én most arra gondoltam, ahol egy angol videóst másolt.

Külföldön készítettek egy google fordítós videót, ahol érdekes fordításokat dobott ki néhány mondtnál a cucc. Erre rá 5, vagy 6 hónapra megjelent Paul Street-nél is egy ilyen videó, ahol pont ugyanaz hangzott, el (bár ebben nem vagyok biztos, mert nem tudok angolul, csak más videósok mondták)

2020. jún. 18. 21:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a google fordítós poénkodás most nagyon megy, nem is új, mert jó pár éve már felkapták egyszer. (Az is vicces, hogy ha olyat csinálsz, amit eddig csak egyvalaki csinált, akkor lopsz, de ha olyat csinálsz, amit már százan, akkor követsz egy trendet...)
2020. jún. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Félig jó de félig szar.
2020. júl. 30. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!