Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » George Michael vs David Bowie...

George Michael vs David Bowie vs Billy Idol?

Figyelt kérdés

Ki volt a jobb:


Külsőleg (haj, arc, alak, stílus)

Hangilag

Szimpátiára

Zeneileg (kinek vannak jobb számai)

Színészileg



2020. jún. 18. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
George Michael volt a legjobb a világon egyedülálló hangja volt, sajnos elég korán távozott
2020. jún. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
George Michael
2020. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Úristen...

David Bowie sokkal magasabb ligában játszott mint Billy vagy George Michael.

2020. jún. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

George Michael soha nem játszott filmben. De a többiben elvitte a pálmát. Sokszor volt a legjobb hang. Neki van bőven, általa is kritikán aluli száma. Bár sok felkapott popsztár azokat is megírigyelhetné.

David Bowie sokkal hosszabb életpályával ott volt a sarkában.

Billy Idol kis pályás hozzájuk képest.

2020. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
David Bowie művèsz volt,George Michael pedig popsztár.Èn olyan szempontból szavazok Bowie-ra,lèvèn sok stílust talált fel ès a legnagyobb főleg rockzenekarokra illetve az egyetemes zenei világra volt felbecsülhetetlen hatással.Michael szakmailag jobb ènekes ez nem vitatható,decazokat a zenei mèlysègeket nem tudná elèrni mint Bowie akire olyan zenekarok hivatkoznak inspirációkènt mint a Kraftwerk Nine inch nails Björk Depeche mode ès úgy kb az egèsz 80'as èvek újhulláma.
2020. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

1-es, nekem is nagyon hiányzik, sajnos elég korán ment el tényleg...


4-es asszem vmi sorozatban egy rész erejéig benne volt, de lehet saját magát alakított.


Egyébként hogyan rangsorolnátok őket a fenti szempontokból?

2020. jún. 23. 17:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szinèszileg Bowie,bár Billynek is volt nèhány kis szerepe.

Zeneileg egyèrtelműen Bowie,hatása felbecsülhetlen.

Külsőleg Bowie nagy lázadó/átváltozóművèsz volt,de Billy Idol is jól hozta a 80as èvek dirty punk divatját.

Hangilag nehèz kèrdès mert egyèrtelmű lehetne George Michael tehetsège ami a hangkèpzèst illeti,erőteljesen ,szèpen ènekel de sajnos nem azt a műfajt választotta ahol erre igazán szüksèg lenne.

2020. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nos most én mondom el a véleményem, lehet páran le fognak pontozni, de ez van.


Külső:


Nekem Billy Idol tetszik a legjobban, habár őt szeretem a legkevésbé a felsoroltak közül. Szerintem régen nagyon aranyos kis pofija volt, mostmár elég csúnya, de ezt saját magának köszönheti. A haja nekem tetszik, bár ízlések és pofonok. Mint mondtam, az arca is gyönyörű volt régen, meg jó alakja volt, meg úgy az egész stílusa bejövős...

Őt követi George, aki szépnek szép volt, de szerintem sok énekes volt, aki szebb (volt nála), viszont a Wham!-es korszakában különleges volt.

David nem volt kimondottan szép, egyesek kimondottan csúnyának tarják, de szerintem jól nézett ki, olyan egzotikus volt.


Hang:


Kövezzetek meg, nekem ott is a Billy az első. Amennyi számát ismerem, ott nem igazán használja ki, csak a Rebell Yell-ben. Elég alulértékeltnek tartom őt, habár nem vagyok rajongó.

Őt követi George, kellemes hangja van, de vannak/voltak tehetségesebbek is nála.

Utána jön Bowie, akinek nem nagyon volt hangja.


Szimpátia:


Nem tudom, hogy Davidet vagy Georgeot tegyem előrébb...

Mind a ketten nagyon értékes, jólelkű, barátságos emberek voltak. Lehet, hogy sokan Georgiet tartják kedvesebbnek, de attól még, hogy Bowie botrányos volt, nem volt bunkó ember, őt valahogy könnyebben el tudnám magam mellé képzelni havernak (xdd), de Georget is bírom.

Billy nekem így cikkekből meg leírásokból nagyképűnek tűnik, meg kismacskát öl, nőt ver...nem jön be az ilyen. Bár az Instája alapján hatalmas formának tűnik, meg a Nászok Ászában, amikor elvileg önmagát alakította (nem tudom, hogy mennyi volt annak a valóság alapja), ott egy segítőkész, jólelkű embernek tűnt.


Zeneileg:


Mostanában sok Bowiet hallgatok, úgyhoyg ő kerül az első helyre. Imádom a dalait.

A másik nagy kedvencem GM, bár őt mostanában alig hallgatom, de még mindig imádom.

Billytől csak 3 szám tetszik, egyikre nagyon rá vagyok most kattanva.


Színészileg:


Bowie a legjobb színész, egyértelműen. Imádtam a Tökéletes trükkben, kiskoromban asszem láttam a Labirintust, meg a Arthurt is, bár az utóbbiban azt hiszem, csak szinkronhang volt.

Billyt csak a Nászok ászában láttam, ott önmagát játszotta, nem kell nagy színészi tudás hozzá.

George Michael nem volt filmben, az interneten láttam csak, hogy volt valami sorozat, aminek az egyik részében szerepelt, és valszeg önmagát játszotta, tehát nem mondanám színésznek.

2020. jún. 25. 16:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Bowie nem egy kategória George Michaellel és Billy Idollal. Ahogy mar valaki enlítette, ő egy művész, Michael és Idol meg előadók. Ugyanehhez kapcsolódik a tény, hogy Bowieban nem is a "technikailag jó hangot" kell keresni, egyébként tudott jól énekelni, az már máskérdés, hogy nem tette meg a legtöbb esetben, inkább érdekes vagy meghökkentő módon adta a elő a számait. Bowie dalszerző, zenész, énekes, színész és festő is volt, és mindben nagyon jól teljesített, plusz részben saját jelensége is önmaga műve volt.
2020. júl. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Őszintén, én Bowiet kedvelem legjobban a három közül. Egy tehetség volt. Csak beismertem, hogy nem volt annyira jó hangú meg szép, mint a másik kettő.

Bowie utánozhatatlan.

2020. júl. 6. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!