Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kovács Ramónának és Nagy...

Kovács Ramónának és Nagy Dánielnek miből van ennyi rengeteg pénze?

Figyelt kérdés

Nem követem őket, de néha feldobja őket az insta. Kb 4 hónapot voltak kint most Ausztriában, Audijuk van, csávónak több milliós biciklije, most meg hazafáradtak az óriás erkélyes budapesti újépítésű lakásukba. A csaj vmi fitness edző, a srác meg mountain bike-os (nem tudom ez amúgy milyen munka) plusz eladják az egész életüket instán. Csak ezekből ennyire jól meg lehet élni, vagy csinálnak még valami mást is ezeken kívül? Pl vállalkozás?


(Aki nem tudja kik ők ne irkáljanak olyanokat hogy kik ezek. Instán fent vannak.)


2020. jún. 26. 13:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Németországban ez persze teljesen átlag életszinvonal lenne, de Magyarországon hogy lehet meggazdagodni ilyen dolgokból mint a fitness, mountain bike és az insta? Tudom pl szponzorálja őket a pampers meg az about you, de gondolom nem ebből vették a lakást :D
2020. jún. 26. 13:46
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia.Nos Rami is meg Dani is testnevelési egyetemet vegzettek ami nem egyenlő a fitness edzői OKJ val.De igen eléggé furcsa,szembetunő hogy ennyi penzük van.Ausztriában egy barátjának a hazában voltak mint azt említették is.Itton jelenleg telkeket nézegeznek,vágynak kertes házba.Az a ház amibe most vannak mondták hogy nem az ő házuk,csak ok választhatták ki minden elemét/berendezést,de szeretnének majd egy saját házat.

Az is fura,hogy amíg kint voltak csak az online marketingbol éltek es a You Tubeból.Tehát Dani vissza sem ment dolgotni az edzőterembe.

Amúgy Dani apukája állatorvos,de 3 an vannak tesók,azért egy állatorvos nem keres olyan jól hogy az összes gyerekének ilyen anyagi jólétet biztosítson..Tehat felteszem magamba a kerdest:Ilyen jol meg lehet elni YouTube ból??

De egyebkent en is követem a posztot hátha valaki tudja😊

2020. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Abban biztosak lehettek hogy ilyen életszínvonalat kizárt hogy ezekből megteremtsenek, ez 1000%. Be ne vegyétek, ennyire ez még nem jövedelmező. Ráadásul csak a lakásuk közel 80 milliós Budapesten, évekkel ezelőtt kell ilyen új építésűre szerződni, akkor még feleennyire sem voltak népszerűek.

Átlag magyar családba az apuka fele ennyit nem tud a családdal lenni annyit kell gürcölnie és fele ennyit nem tud összekeresni. Szóval nagyon szerencsések hogy ilyen körülményeik vannak.


Én valamelyik szülő anyagi támogatására vagy nyereményre tippelek még max.


Egyébként engem annyiból bosszant a dolog, hogy ha nem is telibe, de azért ez masszív kérkedés amit csinálnak. A lakás touros azt is mindent megmutatós mindennel együtt. Mivel 1000%ra vélni lehet hogy nem ők dolgoztak meg érte, én biztos hogy más által megkeresett dolgokkal nem a youtubon villognék hanem szépen csendesen örülnek magunknak3.


Gondolom anyagilag szeretnének minél önállóbbak lenni, ezért vállalják el a megkereséseket.


Egyébiránt szerintem ha ők tényleg boldogok nincs rá ingerencia hogy kiárusítsák az életüket a gyerekük személyiségi jogaival együtt..

2020. jún. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, egy olyan újépítésű lakás kb 80 millió ft, mert ha jól vettem ki, a belvárosban van.


Nem akarok én turkálni a zsebükben, de nekem is úgy tűnik, hogy kérkednek vele, annak ellenére, hogy amúgy normális embereknek tűnnek. De valahogy mégis, normális ember nem teszi magát ennyire kirakatba, és szponzorál mindenféle szirszart, (mert a pampers sz.ar, mégis minden celeb azt reklámozza jó pénzért).


Szánalmasnak tartom pl Tápai Szabináékat, Tóth Gabiékat, Kulcsár Edináékat, Kasza Tibiéket, stb, hogy ebből a magamutogatásból élnek, de nekik még el tudom képzelni, honnan van ennyi zséjük, de ezen a látszólag szerény házaspár Nagy Dani - Kovács Ramónán meglepődtem.


Még azon is meg vagyok döbbenve, hogy az átlag magyar követi ezeket az embereket, és birkaként dicséri minden mozzanatukat. Kb az átlag fizetésű "panelmagyar" tartja el őket, de nem esik le nekik, csak lájkolgatják szorgosan, és dicsérik a gyerekeiket. (Akikben nincs semmi különös, sztem az a normális, ha mki a saját gyerekét ajnározza, máséhoz mi közöm.)


És igen, arról egy szót se szólok, mennyire gáz dolog szegény csecsemőt/kisgyereket kitenni 1-2-3 naponta instára, hogy hozza a pénzt a lájkokkal. (Meg ugye a pampers-szel.)


Mindegy, számomra nagyon fura ez az insta jelenség, hogy tehetségtelen emberek posztolnak minden fingásukról, a nép meg lelkesen követi őket, és ezáltal tömi a pénzt a zsebükbe. Megdöbbentő, hogy ekkora igény van más életét lesni, lájkolni, dicsérni.

2020. jún. 28. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen pontosan ezért van ennyi követő mert tudjak más életére csorgatni a nyálukat. Ha nem tennének ki mindent amijük van, a kutya nem nézné a 6666. edzős videót, mellesleg külföldi edzős videóból 100x jobbak vannak.

Valamilyen szinten ezeknek mind önigazolásra van szükségük hogy jaj de szép, jaj de jó az életed. Belőlük azért többet nézett ki az ember.


En is pont ugyanígy gondolkodom ahogy leírtad 😊


Az összes ilyen ember visszataszító számomra. Mivel ők tanultabbak, többet lehetne várni tőlük. De biztos szívesen mutogatják amiük van, mivel minden videó tele van ilyenekkel..

2020. jún. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Örülök, akkor már ketten vagyunk, akiknek nincs igénye ezeket az embereket pénzelni :)


Én amúgy a videóikat nem is ismerem, csak instán szoktam látni őket, de már ez is több, mint elég :D igen, valahogy belőlük többet néztem volna ki, nem tűntek első látásra egy Tóth Gabi szintnek.


Meg amúgy ezt is bírom, hogy most már minden noname anyuka minden nap kiteszi a terhességéről és a gyerekéről a legújabb fejleményeket, csak mert az ősanya Tóth Gabi óta ez eszméletlen divat lett. Bele se gondolnak, ezzel mennyire kiszolgáltatják a magukat. De igazad van, valószínűleg annyira kevés az önbizalmuk, hogy kellenek nekik a lajkok visszaigazolásként. (Aztan meg jönnek kisírt szemmel ha valaki lerondázta a gyereküket, vagy belekötött a magamutogató viselkedésükbe.)

2020. jún. 28. 14:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a youtuberkedés meg az instán reklámozás, vagyis az influencer lét bőven termel annyit, hogy ezekből az átlagnál sokkal jobb életszínvonalon éljenek, azért a naluk sokkal fiatalabbak is a “szakmában” megvesznek olyan kocsikat, meg olyan lakásokat, hogy húha. Lehet hogy a lakást mondjuk hitelre, de az önerőt összeszedni sem egyszerű egy átlag húszévesnek, meg egy átlag fiatal nem bmw-t meg vv cabriot vesz első autónak...hát nekik sikerült, elég jó életszinvonalon lehet élni csak a yt-ból meg instából, ebben Ramiék nem kirívóak. Ahogy a lakás tour-ban sem, azt is sokmindenki csinálja, nekem is kérkedős, nem tudom mi értelme :D. De látjátok, sokaknak tetszik...számomra még ha nem is követem már őket, legalább ők valami produktumot letesznek ezzel az edzés-életmód dologgal, így még mindig egy fokkal jobb, mint színes kaja evős meg mi van a táskámban tartalommal rongyosra keresni magad az interneten. Meg mondjuk az a kérdőjel nekem, hogy ha ilyen jól élnek, akkor a Dani nem vállalja el az exactlont a családtól távol fel évig...ok hogy előb hazakerült, de simán bevállalta volna, pedig egy ekkora gyerek életében nagyon sokat számít fél év...mégis kihagyta volna. Úgyhogy lehet, mégse élnek jól, csak mutatják :D nem tudni, de elképzelhető amugy meggazdagodni ilyen haknikkal. Állítólag 1 db reggeli műsor adás is min. Félmilliós összeget fizet egy riporternek, akkor el lehet képzelni, mennyi rendszeres jövedelem van a rendszeres média szereplésből...
2021. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!