Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek az új,influe...

Mi a véleményetek az új,influencereket lejárató (jogosan) insta profilról?

Figyelt kérdés
@sokan_kertetek
2020. jún. 30. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Elég dedós dolog megpróbálni bárkit is nyilvánosan lejáratni.
2020. júl. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Elég dedós dolog influencerkedésből megélni, úgyhogy én minden olyannak örülök, ami a tevékenységük kritizálásáról szól
2020. júl. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%
Szánalmas.
2020. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Valaki megmondaná hogy abban mi a lejáratás hogy emberek vicces szóbotlásait közzé teszik?


A kereskedelmi tv-kben is minden szilveszterkor van olyan műsorrész ahol a műsorvezetők, riporterek legviccesebb szóbotlásait összevágják, még sem beszél senki lejáratásról...

2020. júl. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
Azt, hogy ennek nem az a célja, amit írsz. Van olyan lány, akit ingyenélőként állítottak be az EGYETLEN szponzorált videója kapcsán, holott gyakorlatilag mindent, amit bemutat, a saját pénzén vesz, és rengeteget költ a videózásra - ami nem is a munkája, csak a hobbija. Vagy amikor azon röhögött mindenki, hogy valakinek fontos, hogy milyen a fürdőszoba abban az albérletben, amit egyébként nem kevés pénzért bérelnek. Mintha amúgy az oldal készítőjének és a kommentelőknek teljesen mindegy lenne, hogy milyen környezetben élnek...
2020. júl. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Hiánypótló
2020. júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan azokat osztja meg amiket az okosabb emberek amúgy is látnak. Kb minden amiről eddig szó volt az oldalon az nekem már nagyon régen szemet szúrt és ezért nem is követek influencereket mert az összes ebben az országban szánalmas színvonalon mozog. A bakis posztok amúgy aranyosak. 😁

Az ostobább embereknek nem is baj ha egy kicsit felnyitják a szemét ugyanis rengeteg olyan embert ismerek akik tele vannak komplexusokkal a “tökéletes” influencereket látva, miközben az a sok gyökér csak hazudozik reggeltől-estig és amíg én átlátok az ilyen “sokan kérdeztétek” jellegű kamukon addig a legtöbben ahogy látom nem bírnak ennyi sütnivalóval... 🙄

Az egész instagram olyan már mintha egy végtelenített reklámblokkot néznék, remélem tud változást hozni az oldal mert őszintén az alkalmazás letörlésén gondolkodtam, ugyanis én erre a reklám és parasztvakítás cunamira nem vagyok kíváncsi. 🤷

2020. júl. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!