Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kinek hogy tetszik a blackpink...

Kinek hogy tetszik a blackpinktől a "How you like that"?

Figyelt kérdés

Én nekem nagyon. Tudom, már több napja kijött, de most jutott eszembe, így most is kérdezem meg. Durva hogy elérte ilyen hamar a 200M-t és hogy mennyi rekordot döntött. Ahogy a csajok kinéznek, meg brutál. Jisoo gyönyörű, mint mindig. Rosé új hajszíne nagyon tetszik (bár sztem volt szebb is, pl a szőke :) ). Jennienek a szőkére festett haj elől nagyon feldobja... Lisa meg bárhogyan jól néz ki. :3 bár, amúgy nem tudom, hogy most maradt ilyen rövid, mert kijött a showjuk első epizódja (amit még nem láttam csak egy pici részletet) és ott Lisa haja hosszú volt. Nem tudom, hogy az most régebbi felvétel, vagy póthaja lett Lisának, minden esetre, a hosszú még mindig jobb szerintem. A véleményeket várom. Köszönöm ❤️


Szavazás :

Szerintetek ki nézett ki legjobban a klipben?



2020. júl. 4. 04:05
A kérdező szavazást indított:
Szexitáncbajnok🔥🔥🔥
Ausztrálistennő💋
Pikachuhangmásolat🤪
BossBitch😈
30 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Nos, amit te láttál az régebbi felvétel. Amin már Rosénak szürkés, Jennie-nek meg elől szőke haja van, azon már Lisának is rövid.

Egyébként nekem nagyon tetszett. Féltem, hogy csalódni fogok, de ez egyáltalán nem történt meg.

Mivel DDU-DU DDU-DU zenében Jennie több részt kapott és Lisa nem olyan sokat, most örültem, hogy Lisa is ebben most több szerepet kapott. A Kill This Love-ban meg szinte ugyanannyi részük volt.

Jisoot sajnálom, mert ő nem kap annyi részt, mint a többiek, pedig szerintem gyönyörű hangja van.

Rosénak meg az a haj... Csodaszép.

Az egész MV lenyűgöző és mióta ki jött, szinte csak ezt hallgatom.

2020. júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Az M/V látványos,de a zene nagyon gyenge. Nem szól semmiről,random jelenetek, kb ugyanolyan mint a többi M/V az utóbbi 2 évben.
2020. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. Igen. Már láttam az egész epizódot, de azért köszi :3 Szerintem a szám megtartotta azt a stílust mint az előző számaik,és mint mindig, az M/V tényleg kicseszett jól néz ki. :) Azzal nagyon egyet kell értsek, hogy Jisoo MEGINT kevesebb szereket kapott. Eddig Lisa meg Jisoo kapott kevés szerepeket (pedig pont ők a kedvenceim), de most Lisa sokat és jókat kapott. De Jisoo nagyon elvan hanyagolva. Pedig annyira tehetséges. Volt egy szám aminek nem jut eszembe a címe, de sok koncerten soloba énekelte el. Olyan gyönyörűen... Fantasztikus volt. De kár hogy ebben is ellett hanyagolva.
2020. júl. 5. 00:31
 4/6 A kérdező kommentje:
2. Sajnálom, hogy neked nem tetszik. Az MV tényleg jó és szerintem a szám isss nagyon. A Stay vagy az As if It's your Last az inkább többet mondó, viszont manapság inkább az ilyen fülbemászó, dinamikusabb számok a felkapottabbak, híresebbek, amivel nekem nincs is bajom,mert sokszor az embernek több kedve van egy Blackpinkes számra, mint mondjuk egy olyanra ami... Másabb😂...Nah, értitek. A csajok sokat dolgoztak, pluszba még a soloikon is. Összefoglalva szerintem nagyon jó lett a szám, de ezt már írtam.
2020. júl. 5. 00:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik! Az MV is nagyon jó! Bár nekem egy kicsit sok. Olyan sok lett az egész. Mintha nem lenne több zeneötlet ezért túl tolták volna. De ezeket leszámítva imádom!
2020. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó : Köszi a véleményt. :) Lehet tényleg nincs több ötletük, bár kétlem, mert mindjárt jön az album, de ki tudja? Szerintem az MV olyan mint máskor, nekem a Boombayah lett kicsit sok, ez nekem tetszik.
2020. júl. 12. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!