Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tulajdonképpen Johnny Depp...

Tulajdonképpen Johnny Depp azért vált el feleségétől mert a felesége belesz..rt az ágyba?

Figyelt kérdés

Johnny Depp felesége wc-nek használta az ágyat ezért válik Johnny Depp?


[link]



2020. júl. 8. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem hinném,hogy ezért,bár nem is tudom ez mennyire igaz.

a felesége nagyon sokat bántalmazta fizikailag,szerintem azért.

2020. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt ott több, nagyobb probléma is, gondolom ez volt az utolsó csepp a pohárban.
2020. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Mekkora baromság ez már. Gondolom most mindkét fél feketíti be a másikat, de akkor nem értem minek házasodtak össze. Sok mindent ki tudok nézni Amber Heardből de azt nem hiszem hogy akkora prosztó lenne hogy az ágyba szarik.
2020. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok dráma volt kettejük között, egész a fizikai erőszakig. Nyilván nem ezért válnak.
2020. júl. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ez valóban megtörtént, de ha igen is, nem ez volt az ok. Elég nagy káosz volt már a kapcsolatuk, pénz eltulajdonítás, fizikai erőszak...
2020. júl. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy én erről a drámáról sem hallottam még soha,mert akkor még nem követtem ezeket a sztár híreket,de most egyszer csak jött ez a 3asban csinálta a felesége Amber az ismerőseivel (elvileg,bár szerintem ez is kitaláció) és hogy emiatt lett valami botrány,de valaki megmondaná ez most hogy jött fel ez a hír megint?
2020. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként olyan létezhet, hogy például valaki nem törli ki jól a popóját, és úgy fekszik bele az ágyba, akár meztelenül, akár lejjebb húzza/lejjebb jön róla a gatyája. Nekem meséltek már ilyet; a csaj mindig kötött egy csomót a lepedő egyik sarkára, hogy mindig világos legyen; hogy melyik volt az ő oldala, hogy véletlen se feküdjön bele a csávó kakijába.
2020. júl. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*hosszan együtt éltek, évekig; nem emiatt lett vége.
2020. júl. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nem de ez is egy kiváltó ok volt. Amber bántalmazta ez már csak egy csepp volt a pohárban
2020. júl. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!