Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van még valakinél ilyen?...

Van még valakinél ilyen? Ahogy közeledig július 23.-a egyre jobban görcsöl a hasam és ideges vagyok. Több lent...

Figyelt kérdés

Én már legalább négy éve ismerem a 1D-t, de rendszeresen csak tavaly óta halgatom a zenéjüket és követem a munkásságukat. Már csak kilenc nap van és ha erre gondolok kis gombocba ugrik a gyomrom. Rohadtul nem állok készen július 23.-ra. Nem szeretnék csalódni...


Van még valaki akinél ugyan ez van vagy legalább hasonló?


Ki várja még azt, hogy a One Direction visszatérjen?


Mióta vagytok Directionerek?


Ti is szoktatok sírni ha meghalljátok a History-t vagy a What makes you beautiful-t?


Mondjátok, hogy nem csak én vagyok ilyen nyomi!



2020. júl. 14. 09:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%
Ha tini vagy akkor nem para, habár azért túlzás amit művelsz. Egyébként mi lesz 23-án?
2020. júl. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen tini vagyok. A One Direction megalakulásának 10.évfordulója
2020. júl. 14. 10:48
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
En nem tudom azonosulni ezzel de ha tini vagy, akkor normális ez..én akkoriban Avrilért rajongtam rettentően, már nem is tudom miért. Remélem majd jó lesz az a bizonyos dátum és nem csalódsz. hajrá :)
2020. júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Annyira várom a 23-át. Néha alig várom és folyamatosan kattog az agyam, néha viszont megállítanám az időt, hogy feltudjak készülni lelkileg az egészre. Az biztos, hogy ez lesz a rajongók legjobb vagy legrosszabb napja.


#onedirection2020

2020. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

4/4

Az biztos!

Komolyan rendesen számolom visszafelé a napokat és annyira nem szeretnék csalódni. Viszont az utolsó koncerten azt mondták vissza jönnek. Csak reménykedni tudunk és idegeskedni.

# onedirection2020

2020. júl. 14. 15:40
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor képzeld el, hogy nekem aznap lesz még a születésnapom is.... De jól vagyok.... Aha... Azt hiszem....
2020. júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Mi a fene?

Huh hát milyen szép szülinapi ajandék lenne ha újra egy csapat lenne az 1D.

Előre is Boldog szülinapot!

2020. júl. 14. 15:56
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
De ha vissza is térnek már nem lesz az igazi az 1D mivel Zayn nem fog visszajönni és nélküle nem lesz az igazi 😭😭😭. Zayner vagyok
2020. júl. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy Zayn nem jön vissza, de gondolj bele a fiúk több, mint egy éven keresztül vitték tovább a bandát amikor Zayn kiszállt. Én is bírom Zaynt és meg is értem. A srácok még ha csak egy közös zenére is összeálnak már annak is örülök azt nem mondom, hogy nem leszek egy picit csalódott. A srácok ahogy azt abban az egy évben is megmutatták képesek voltak fenttartani a bandát és a rajongok számát is ami még nőtt is és folyamatosan nő. Szerintem az összes Directioner vissza várja a srácokat még akkor is ha nem jön Zayn, egyebként nekem is fog hiányozni...
2020. júl. 15. 12:59
 10/24 anonim ***** válasza:

habár én nem vagyok valami nagy fan, sőt nem annyira az én ízlésem, örülnék, ha újra összeállnának, mert valahogy úgy sokkal boldogabbnak tűntek és nagyon sok embert boldoggá tennének ezzel


kitartást nektek és remélem akármi történik, boldogok lesztek a nagy napon <3

2020. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!